Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Warszawa: Koordynatorzy Konduktorom, 26/27.02.2011

Kolejna z cyklu imprez, będących podziękowaniem za pracę konduktorów KMKM - tym razem tych, którzy pełnili tę funkcję w 2010 roku.

Photos

27 february 2011 - Warszawa, ul. Filtrowa. W nocy 26/27.02.2011 odbyła się długo wyczekiwana impreza z cyklu "Koordynatorzy Konduktorom", będąca podziękowaniem za pracę wszystkich konduktorów KMKM w 2010 roku. Tym razem w podróż po ciemku wyruszyliśmy nowym Swingiem z zajezdni "Żoliborz". Podziękowania należą się wszystkim - motorowemu, organizatorom i uczestnikom :)
Author: Adam G.
edytor
27 february 2011 - Warszawa, al. Zieleniecka. Nowy tramwaj oraz nowy, rosnący w oczach Stadion Narodowy. Wciąż jeszcze nie wyobrażam sobie, jak niesamowicie zmieni się ta okolica po jego otwarciu. Jednocześnie mam nadzieję, że zmiany te będą trwałe i nie cofną się po zakończeniu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.
Author: Adam G.
edytor
Comments: 7