Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Noc Muzeów 2011

Noc Muzeów 2011

Photos

11 may 2011 - Warszawa, ul. Włościańska.
Author: Simon

14 may 2011 - Warszawa, plac Bankowy. Ikarus wyrusza w kierunku placu Narutowicza.
Author: Adrian Łubkowski

14 may 2011 - Warszawa, pl. Bankowy.
Author: Mariusz Sychowicz

14 may 2011 - Warszawa, pl. Narutowicza.
Author: Mariusz Sychowicz

14 may 2011 - Warszawa, plac Bankowy. Autko, które miałem w obsłudze. Wspaniały półwieczny pojazd, znakomicie utrzymany. Niestety około godziny 23 odmówiły posłuszeństwa hamulce. Pozdrawiać nie będę, za dużo was :)
Author: Kosa

14 may 2011 - Warszawa, pl. Narutowicza.
Author: Mariusz Sychowicz

14 may 2011 - 17:57; Radom, ul. Wierzbicka. Trochę zaczynam nie po kolei dodawanie zdjęć z dzisiejszego dnia, ale niech Radom będzie pierwszy :) Trochę wygięło obydwie sekcje Ikarusa na tej połatanej Wierzbickiej. Wyjazd z zajezdni na linię, przy okazji z MZ zabraliśmy się na Michałów. Pozdrowienia także dla imprezowego kierowcy Sebastiana, który tym razem jeździł Ikarusem oraz całej ekipy z Radomia :)
100 Os. Michałów - Muzeum Wsi Radomskiej.

Author: Mateusz Ziarkowski

Comments: 1

14 may 2011 - Olsztyn, teren Muzeum Przyrody. Przejazd pod szczególnym nadzorem okazał się być ostatnim po terenie muzeum. Kolejne zawracały na ul. Metalowej. Poprzedni kurs chyba nie wjechał do środka, jeśli w ogóle na Metalową zajechał, a przynajmniej nie było po tym śladów: rozjechanego trawnika i przestawionych ławek, co zostało po tym kursie.
Author: BorOl
edytor
Comments: 1

14 may 2011 - 21:39 - Warszawa-Sródmieście, ulica Bracka. 1/180.
Na trasie Sejm -> Muzeum Historii Spółdzielczości wszędobylskie puszki tylko "chwilami" dawały możliwość zrobienia porządnego zdjęcia... Swoją szosą... skąd ten wóz otrzymał oryginalną zaślepkę rodem z SU12 z logo producenta...

Podziękowanie ponownie dla Kubula za pomoc w obróbce!

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 3

14 may 2011 - Olsztyn, ul. Metalowa. Na wyświetlaczu tylko "Linia Muzealna", więc tak jak sądziłem. :P Z pozdrowieniami dla BorOla spotkanego koło muzeum. :)
Author: Pan M
driver
Comments: 2

14 may 2011 - Olsztyn, ul. Metalowa. Autobus "Linii Muzealnej" uruchomionej specjalnie z okazji Nocy Muzeów, wyjeżdza z terenu Muzeum Przyrody - chyba za trudnym dla tego typu pojazdów, bo "Dyżurny Miasta" z kochanym Nadzorem Ruchu manewrowali. :P Czekałem na autobus o 17:49 który postanowił nie przyjeżdżać.

Trasa "Linii Muzealnej": JAROTY – Wilczyńskiego – GALERIA – Krasickiego – Synów Pułku – Pstrowskiego – Metalowa – MUZEUM PRZYRODY – Metalowa – Pstrowskiego – Dworcowa – Piłsudskiego – BWA – Piłsudskiego – 11 Listopada – WYSOKA BRAMA – pl. Jedności Słowiańskiej – Pieniężnego – Szrajbera – Śliwy – Warszawska – Tuwima – Sikorskiego – JAROTY

Author: Pan M
driver
Comments: 2

14 may 2011 - Warszawa, pl. Bankowy. Chwila oddechu od seryjki z Budapesztu. ;-)
Author: MKazik

Comments: 8

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy. Z pozdrowieniami dla całej załogi Kultowej Marchewy - służba na Waszym wozie to czysta przyjemność ;)
Author: Greg

Comments: 3

14 may 2011 - Chorzów Batory Zajezdnia. Zdjęcie w celach informacyjnych.
Author: Motortram

Comments: 12

14 may 2011 - 14:06 - Warszawa-Żoliborz, ulica Włościańska.
Po godzinnej paradzie nasz nadmorski gość udaje się na teren Oddziału Remontu Taboru MZA w celu zasłużonego odpoczynku. Miałem tą okazję się tym wozem przejechać i muszę przyznać, że pracuje wyśmienicie :).

Przy okazji pozdrowienia dla ekipy wozu, uczestników zlotu oraz wszystkich, którzy w jakiś sposób dołożyli swoje 0,03 PLN do niezwykłości tego corocznego wydarzenia :) Gratis dwa motywy w postaci Panów nadzorujących płynność ruchu ;)

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 5

15 may 2011 - 00:33 - Warszawa-Ochota, tuż za pętlą tramwajową "PLAC NARUTOWICZA".
Tegoroczna część Nocy "Muzeum na szynach" została zakończona to i prowadzący pojazdy na linii M chcą zjechać do zakładów ;) Przed tytułowym 3158 z "Pragi" uplasował się skład 13N 732+753`` z "Żoliborza" - i jeden i drugi nie ma "blisko" do zakładu ;) Swing zjechał jako "WYCIECZKA" (na wyświetlaczu) a 13N jako "AWARIA" ;)

Obróbka by Kubul

Author: eMeLPe
edytor
15 may 2011 - 00:31 - Warszawa-Ochota, plac Gabriela Narutowicza.
Author: eMeLPe
edytor
15 may 2011 - Radom, pętla Osiedle Michałów.
Author: Jelcz970

20 may 2011 - Opole, ul. Bierkowicka > ul. Wrocławska. Ta, a pod remizą jest zakaz zatrzymywania się.
Author: DAN
edytor
Comments: 9

20 may 2011 - Opole, ul. Wrocławska, tędy nie kursują liniowo autobusy MZK.
Author: es.em

Comments: 2

20 may 2011 - Opole, pętla Bierkowice. Dzisiaj w Opolu odbywa się noc muzeów, z tej okazji UM zlecił MZK uruchomienie darmowej linii dowożącej do jednego z muzeów - najbardziej oddalonego od centrum - Muzeum Wsi Opolskiej. Na owej linii kursuje bardzo sympatyczny kierowca, którego serdecznie pozdrawiam, pozdrawiam także ekipę MKM-ów ;)
Author: es.em

Comments: 9