Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

VI Międzynarodowy Zlot Ogórków

14.05.2011 odbył się szósty już Zlot Ogórków w Warszawie. W godzinach 11-13 zabytkowe autobusy stały na pl. Bankowym a po 13 wyruszyły na paradę (Marszałkowska - Waryńskiego - Trasa Łazienkowska - Wisłostrada - al. Armii Krajowej - Słowackiego - Włościańska - Metro Marymont).

Photos

14 may 2011 - Warszawa, plac Bankowy. Całe szczęście, że udało nam się przejechać nim na paradzie, ponieważ z powodu awarii na Noc Muzeów nie wyjechał.
Author: morton

Comments: 10

14 may 2011 - Warszawa, aleja Armii Krajowej. Super wóz, mam nadzieję że przyszłym roku także zagości na zlocie.
Author: Michał Zaręba

14 may 2011 - 14:10 - Warszawa-Żoliborz, ulica Włościańska.
Po przejeździe najważniejszych składowych Zlotu nawinął się i ten klasyk jako ostatni (?) w kolejce do zjazdu, któremu przyglądalła się zarówno grupa gapiów, jak i `miejski lew` ITSu. Swoją szosą dojechali w końcu do tej Mławy, czy nie ;)?

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 1

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy. Troszku nietypowe siedzenia jak na ten wóz.
Author: mirekmiras

Comments: 3

14 may 2011 - Warszawa, ul. Marszałkowska. O ile na paradzie robiłem zdjęcia, to potem z ORT na Bankowy miałem przyjemność kabrioletem się przejechać :)
Author: Antech

Comments: 3

14 may 2011 - Warszawa, węzeł mostu Grota-Roweckiego i Wisłostrady. Tradycyjne zdjęcie ze ślimaka.
Author: Dawid_2248

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy.
Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 4

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy. No i zjeżdżają się powoli dobre sprzęty - niestety do grona dwóch Ikarusów nie dołączyły wtedy 5254 i lodówka, zamiast nich pojawił się 2600, który z kolei podobno popsuł się potem :P Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na Zlocie ;)
Author: Antech

Comments: 3

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy.
Author: Przemek W.
edytortram
14 may 2011 - Warszawa, ulica Marszałkowska. Ikarus zamykał paradę podczas zlotu autobusów zabytkowych (celowo nie piszę: zlotu ogórków, bo tę nazwę warto już chyba zmienić). Przejazd odbył się trasą znaną z poprzednich lat, lecz mimo tego policji i tak nie udało się zapanować nad ciągłością kolumny. A może by tak w przyszłym roku pojechać inną trasą, może bardziej na zachód?
Author: MZ

Comments: 14

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy, Międzynarodowy Zlot Ogórków. Ten Jelcz zmienił rejestrację. Ładnie wygląda, ale trochę nie pasują mi te siedzenia wewnątrz. Zarzucę wnętrze przy najbliższej okazji. Właściciel mówi, że ma już namiary na oryginalne siedzenia.
Author: mirekmiras

Comments: 2

14 may 2011 - Warszawa, ulica Kłodawska.
Author: Michał Zaręba

14 may 2011 - 13:29; Zjazd z Trasy Łazienkowskiej na Wisłostradę.
Author: Mateusz Ziarkowski

Comments: 4

14 may 2011 - Warszawa, al. Armii Krajowej. Skoda z Czech prowadzi paradę zabytkowych autobusów (nie licząc załogi WRD i NR MZK Warszawa :)). Na zdjęciu "ogórki", Sany, Jelcz oraz nieco przysłonięte przez sąsiednią kładkę Ikarusy - razem 14 pojazdów + 2 przyczepki. Dodam, że dosłownie z 10 sekund później na pasie ruchu w przeciwnym kierunku doszło do zderzenia dwóch pojazdów, których kierowcy najwidoczniej za bardzo zapatrzyli się na "paradujące" autobusy. Niestety nie był to jedyny wypadek tego dnia w Warszawie...
Author: lipton
edytorProfesional
Comments: 12

14 may 2011 - Warszawa, plac Bankowy. Kultowy Ikarus wraz z innymi kultowymi wozami oczekuje na rozpoczęcie parady.
Author: morton

Comments: 2

14 may 2011 - Warszawa, pętla Metro Marymont, Międzynarodowy Zlot Ogórków. Na temat tego wozu napisano już chyba wszystko, ja dodam od siebie, że miałem przyjemność jechać dziś tym pięknym autobusem podczas Parady Ogórków z Placu Bankowego na pętlę Metro Marymont - wrażenia niezapomniane. Wóz ma dość wygodne siedzenia, wydaje mi się, że jest chyba bardziej wyciszony, niż nasze Ogóry. No i ten zestaw audio... Piękna maszyna :) I przy okazji zdjęcie nr 200.
Author: mirekmiras

Comments: 14

14 may 2011 - Warszawa, al. Armii Krajowej.
Osoby chcące się podzielić zdjęciami z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie proszone są o przesłanie zdjęć na prasa.kmkm.waw@gmail.com dopisując swoje imię i nazwisko. Z góry dzięki!

Author: mzk804
newseredytor
Comments: 10

14 may 2011 - Warszawa, Plac Bankowy. Przednia część wnętrza zabytkowej Skody, po prawej na podszybiu widoczny zestaw audio w postaci radio + wzmacniacz.
Author: mirekmiras

14 may 2011 - Warszawa, plac Bankowy. Same klasyki, zarówno na pierwszym planie jak i w tle. Pozdrowienia dla właściciela modeli. Mam nadzieję, że się podoba.
Author: Bogumił Kadryll

Comments: 3

14 may 2011 - 12:10; Warszawa, pl. Bankowy. Mały i duży...
Author: Mateusz Ziarkowski

Comments: 3

15 may 2011 - Warszawa, most księcia Józefa Poniatowskiego. Ode mnie tylko jedno, żeby nie przynudzać ;)
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 8