Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

10 lat phototrans.eu

10 lat phototrans.eu - Warszawa, 17.03.2012.

Photos

17 march 2012 - Warszawa, ul. Klementowicka. Szkoda, ale cóż... Dla odmiany wrzucę mordki pojazdów, które jeszcze od czasu do czasu będą się pojawiać na stołecznych ulicach.
Author: Szeryf
edytor
17 march 2012 - 15:19 - droga między Cmentarzem w Palmirach a wsią Pociecha.

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za pozytywną imprezę...

Pozdrawiam też przewrażliwione służby porządkowe, które nawet nas "witały" pod koniec imprezy na Dworcu Centralnym ;-)

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 4

17 march 2012 - Szosa Palmirska. Imprezowy Ikarus na moje 1000. zdjęcie na TWB.
Author: Paweł Ratajczak

Comments: 8

17 march 2012 - Palmiry - Pociecha.
Author: Kubul

Comments: 1

17 march 2012 - Szosa Palmirska. Serdeczne podziękowania dla współtowarzyszy, szczególnie z sekcji B #2600, uczestników i organizatorów. Co do tych ostatnich to gratuluje podjęcia się organizacji tego jakże trudnego przedsięwzięcia, ale muszę niestety przyznać rację niektórym piszącym tutaj wcześniej - po sklepostopie w Lidlu sytuacja się nieco poprawiła ale początek był denny, brak ustawiania wozów w kierunku słońca oraz ciasnota na niektórych fotostopach odpychały nieco od robienia zdjęć, ale jak wiadomo zdjęcia to nie wszystko i dało się dobrze bawić, nawet zbiornik udało się dość szybko zorganizować choć głodomory nie chciały dać za wygraną.
Author: Adrian Henszel

Comments: 6

17 march 2012 - Sieraków. "A z miejsca zdarzenia oddaliliście się w szoku, co?..." Impreza udana. Po cichu liczyłem, że Warszawa zaprezentuje tewubowiczom swój park zabytków, no ale się przeliczyłem. Może następnym razem...
Author: krzysio

Comments: 3

17 march 2012 - Szosa Palmirska. Off-road, to moim zdaniem najlepszy odcinek imprezy. W pewnym momencie myślałem, że będzie po przegubie.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 2

17 march 2012 - Łomna. Mijanka lewara z Solbusem. Pozdrawiam współtowarzyszy sekcji B.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 3

17 march 2012 - Sieraków. Niby ikarus a tu wszystko na odwrót. W normalnym ikarze silnika szukasz z lewej strony, tutaj sobie możesz pooglądać go z prawej. Natomiast akumulatory są tutaj z lewej w przeciwieństwie do normalnej prawej. Sprężarka też jakaś dziwna, zamiast w pionie to w poziomie, podobnie z pompą paliwa. Dziwne to ale za to ile radości z tych 240 kucyków. Oczywiście podziękowania dla organizatorów za imprezę.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 6

17 march 2012 - 12:32; Warszawa. Takie tam detale ;)
Author: Adam C.

Comments: 2

17 march 2012 - Łomianki, ul. Kolejowa. Pozwoliłem sobie wrzucić taki eksperyment, ale jeżeli jest nieudany - czym prędzej podmienię ;)
Author: Antech

Comments: 4

17 march 2012 - Łomna. Jakoś w latach 80-tych. Ostrobramski Ikarus podczas dowozu na piknik dla pracowników zatrzymał się w szczerym polu. Pozdrawiam Kierującego! ;)
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 13

17 march 2012 - Łomna.
Dziękuję za świętowanie, sekcji B lewara (i pozostałym) za śpiewanie, jednocześnie wyrażam ubolewanie, że dziesięciolecie nie przebiło 9-lecia - organizacyjnie było słabo. Zobaczymy jak będzie za rok (do roboty kujawiaki)!

Author: piotr_kosz

Comments: 41

17 march 2012 - Droga między Palmirami a Pociechą. Mój niewielki wkład w imprezową galerię... Strasznie długo tu trzeba było na Was czekać ;)
Author: Dawid_2248

Comments: 3

17 march 2012 - Warszawa, pętla Chomiczówka.
Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
17 march 2012 - 9:58; Warszawa, ul. Prosta.
Podziękowania dla wszystkich za świetną imprezę (dla organizatorów za to, że musieli ogarnąć tyle ludzi i dla uczestników), mimo wszystko był mały bałagan, na który nie miał nikt wpływu oprócz samych zainteresowanych, tj. rajdowcy z team'u LIDL koszyk czy zaczepki za bizonem podczas grilla. Było wesoło, bardzo wesoło w sekcji B pojazdu, który widzimy powyżej. Nasze przyśpiewki, których zresztą było wiele, były słyszane bardzo dobrze w lewarze jak i wokół niego (a co niektórzy stwierdzili, że jadą autobusem pełnym kibiców ;> )
Jakoś na początku wydawało mi się za dużo miejskich fotostopów, ale po przejechaniu warszawskiego off-road'u i przejrzeniu dzisiaj na spokojnie zdjęć z imprezy zmieniłem zdanie. Pozdrawiam całą sekcję B, gdzie większości byli Kujawiacy, ale nie tylko, Koszalin, Poznań, Radom, Warszawa i ja czyli Kielce oraz pewnie jeszcze inni, chociaż tyle było nas, że nie wszystkich zdążyłem też poznać, nadrabiam teraz straty na facebooku i potwierdzam zaproszenia od osób z imprezy :P

Author: Mateusz Ziarkowski

Comments: 11

17 march 2012 - Warszawa, ul. Wybrzeże Szczecińskie. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników imprezy.
Author: Loginer

Comments: 1

17 march 2012 - Truskaw, ul. Skibińskiego. Off-road po Warszawsku ;)
Author: Mariusz Sychowicz

17 march 2012 - Warszawa, baza PKS Grodzisk Mazowiecki, ul. Klementowicka. Mała zadyma z udziałem bizona.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 3

17 march 2012 - Warszawa, ul. Kruczkowskiego. Tyle, jeżeli chodzi o moje zdjęcia z "dziesiątki". Co do oceny, to była to pierwsza impreza tego typu, na której miałem zaszczyt być. Tak więc głosu nie zabieram, bo nie mam punktu odniesienia. Warto było jednak udać się do Warszawy. Pozdrawiam również współtowarzyszącą mi ekipę z Wałbrzycha oraz wszystkie nowo poznane twarze, dzięki którym dobrze się bawiłem.
Author: Szeryf
edytor
17 march 2012 - Taki tam detal lewara :)
Author: Mateusz Ziarkowski

Comments: 1

17 march 2012 - Pociecha, droga w kierunku Truskawia. Krótki rozpęd, najazd i udało się! Zważywszy na to ile tego dnia samochodów w tym miejscu się zakopało, podziwiam kierowców za odwagę. Dla ciekawych jak sobie poradził 5254...
Author: Michał Zaręba

Comments: 4

17 march 2012 - Warszawa, ul. Brzeska. Nie spodziewałem się, że uda mi się wrzucić zdjęcie 2 dni po imprezie, nie dublując niczyjego kadru :P Pozdrawiam wszystkich uczestników i uczestniczki imprezy! Moim zdaniem było fajnie i nie wjeżdżałbym na organizatorów za słabą organizację. Dodatkowo po przeczytaniu paru opisów pod zdjęciami - byłem w 5254 prawie od początku, w środkowej części wozu i nie zostałem pobity, oblany piwem czy obrażony. Przesadzacie, panowie ;) Impreza zdecydowanie na plus!
Author: Kubul

Comments: 6

17 march 2012 - Warszawa, ul. Gwarków.

Czasem zwykłe "WYPAD Z KADRU !" nie wystarczy. W tym przypadku wobec krnąbrnego focisty trzeba było użyć siły.

Author: TLaskowski

Comments: 9

17 march 2012 - Warszawa, aleja Władysława Reymonta. Sklepostop.
Author: Szeryf
edytor
17 march 2012 - Warszawa, ul. Toruńska. Który będzie pierwszy na mecie ? ;-) Użytkownik Daniel_FCB dopytywał się o zdjęcie Ikarus vs Ikarus, więc już może zobaczyć. ;-)
Author: Loginer

Comments: 2

17 march 2012 - Sieraków, ulica Sierakowska.
Ostatnie metry przed grillowaniem.

Author: piotr_kosz

Comments: 4

17 march 2012 - Warszawa, ul. Kruczkowskiego. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników (ze szczególnym uwzględnieniem sekcji B lewara) ;) oraz podziękowania dla organizatorów.
Author: Marcin Ciszewski

Comments: 23

17 march 2012 - Szosa Palmirska. Podziękował wszystkim organizatorom i uczestnikom za dobrą imprezę. Związku, że gro osób pozdrawia sekcję B z wozu #2600, proszę bardzo zbiornik tych najgłośniejszych pod stadionem dziesięciolecia TWB .
Author: Paweł Ratajczak

Comments: 1

17 march 2012 - Warszawa, ks. Ziemowita x Klementowicka. Bizon z impetem wpada na ulicę, którą codziennie przemierza multum Scanii z PKS Grodzisk. Można by stwierdzić, że na Klementowickiej zawitały wczoraj prawdziwe autobusy. Pozdrowienia dla uczestników!
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
17 march 2012 - Sieraków, ul. Sierakowska. Pozdrowienia dla organizatorów, wszystkich uczestników oraz mocne podziękowania dla sekcji B tego lewara za miło spędzony czas ;)
Author: Mariusz Sychowicz

Comments: 2

17 march 2012 - Pociecha. Niestety nie wiem jak/gdzie ustawić mapkę.
Author: Wave
edytor
Comments: 3

17 march 2012 - | Warszawa, ul. Klementowicka | - Bizon porządnie kurzy przejeżdżając przez bazę PKS Grodzisk Mazowiecki.
Author: kacpergron

17 march 2012 - 12:59; Warszawa, aleja Władysława Reymonta.
Author: Adam C.

17 march 2012 - Warszawa, most Poniatowskiego.
Author: xi.

Comments: 1

17 march 2012 - | Warszawa, ul. Karowa | - Imprezowy Ikarus pozuje do fotostopu :) Podziękowania za udaną, ale bardzo niezorganizowaną imprezę :)
Author: kacpergron

17 march 2012 - Szosa Palmirska. Podziękowania dla organizatorów, nagana dla niektórych osób robiących chlew w sekcji B tego wozu. Czy do dobrej zabawy zawsze potrzebne są duże ilości alkoholu?
Author: kilof

Comments: 9

17 march 2012 - Warszawa, ul. Kruczkowskiego. Ogórek KMKM i pociąg SKM.
Author: Szeryf
edytor
17 march 2012 - Warszawa, Droga Palmirska. Dzięki wszystkim za fajną imprezę :) Okazało się, że Bizon na drogach w puszczy też czuje się świetnie :P
Author: Antech

Comments: 3

17 march 2012 - Sieraków.
Author: Paweł Ratajczak

17 march 2012 - Pociecha, droga w kierunku Truskawia. OFF-Road po warszawsku [mapa na chybił trafił].
Author: Dominik_CK

Comments: 12

17 march 2012 - Warszawa, ul. Kruczkowskiego.
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 1

17 march 2012 - Szosa Palmirska.
Zdziwienie spacerowiczów skąd nagle pojawiło się w lesie tyle osób i dwa przegubowe autobusy - bezcenne.

Author: piotr_kosz

Comments: 8

17 march 2012 - Sieraków. Tutaj odbył się grill i został wykonany zbiornik. Pozdrawiam jeszcze raz tych wszystkich widocznych (i tych, których już wtedy nie było). Oryginał zdjęcia w pełnym rozmiarze dostępny tutaj
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 19

17 march 2012 - Warszawa Targówek Przemysłowy, ul. Gwarków. Trzydzieści siedem godzin na nogach non stop, ale dla tego autobusu było warto.
Na dobrą sprawę w Warszawie byłem pierwszy raz i nie żałuję. Piękne miasto, tylko "nieco" za duże.
Podziękowania dla ekipy z Ostródy oraz Rzeszowa oraz dla pozostałych uczestników, szczególnie dla tych, którzy jeździli Ogórkiem.

Author: Rafał Zadrożny
edytordriver
Comments: 9

17 march 2012 - Warszawa, Kruczkowskiego. Drohiczyn, który wyjechał na imprezę za zdefektowanego Berlieta odpoczywa, pozując do zdjęcia. Za chwilę dołączy do niego #2600. U góry zaś jedzie Flirt - pewnie do Siedlec.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 1

17 march 2012 - Warszawa, ulica Chłodna. Jeden z niemal stałych stołecznych fotostopów (drugim jest Klementowicka), którego nie mogło zabraknąć także podczas 10-lecia naszej fotogalerii. Stara zabudowa tej części miasta jest otaczana nowymi gmachami. Podziękowania dla organizatorów za imprezę i dla uczestników za dobrą zabawę (szkoda tylko, że nie wszyscy umieli się bawić).
Author: MZ

Comments: 17

17 march 2012 - 12:26; Warszawa, ulica Toruńska. Z pozdrowieniami dla uczestników, w szczególności dla ludu z ogóra. ;)
Author: Adam C.

Comments: 9

17 march 2012 - Warszawa- Utrata, pętla przy ulicy Gwarków. Narzekanie narzekaniem, ale nie często ma się okazję pojeździć takim wozem. Super sprawa!
Author: kilof

17 march 2012 - Warszawa, baza PKS Grodzisk Mazowiecki, ul. Klementowicka.
Podziękowania dla organizatorów, pozdrowienia dla reszty sekcji B #2600.
Moje 400. zdjęcie.

Author: Daniel_FCB

Comments: 11

17 march 2012 - Warszawa. Na początku byłem zły, że tłukłem się pół polski dla innego wozu niż był w planie, ale w sumie całkiem fajny ten Ogór. Co do imprezy myślę że szału nie było, gdyby nie ludzie (Pozdro dla Szlachty z Ogórka) nie było by po co przyjeżdżać.
Author: Mychas
newser
Comments: 8

17 march 2012 - Warszawa, most Poniatowskiego. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i podziękowania dla organizatorów.
Author: MPK576
driver
Comments: 4

17 march 2012 - Warszawa, ul. Utrata. Również ode mnie podziękowania za imprezę, w szczególności dla towarzystwa z ogóra. Szkoda, że dzięki zachowaniu co niektórych osób przejażdżka bizonem nie wydawała się tak atrakcyjna, ale mimo wszystko uważam, że warto było przyjechać.
Author: Ryszard
edytor
Comments: 2

17 march 2012 - Warszawa, ul. Kruczkowskiego. Ogórek z kibelkiem. ;)
Author: Paweł
edytordriver
Comments: 1

17 march 2012 - Sieraków. Dzięki za imprezę i za świetną rezerwę za berlieta ;)
Author: Jelcz970

17 march 2012 - Szosa Palmirska. Na tej drodze z brukiem zalanym asfaltem trudno było zrobić jakiekolwiek wyraźne zdjęcie w czasie jazdy. Kilka z nich jednak udało się wykonać.. Pozdrawiam wszystkich z sekcji B z 2600. Bardzo dobrze się bawiłem:)
Author: Janek1236

Comments: 4

17 march 2012 - Warszawa, ul. Karowa. "Berliet" pozuje w idealnym dla siebie otoczeniu. Serdeczne podziękowania dla ekipy berlietowej, było świetnie ;)
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 7

17 march 2012 - Sieraków, pętla. Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć "berlieta". ;)
Z podziękowaniami dla organizatorów i wszystkich uczestników. :)

Author: Pan M
driver
17 march 2012 - Warszawa - ulica Karowa. Ja również dziękuję organizatorom a także uczestnikom za fajną imprezę.
Author: Boss

Comments: 2

17 march 2012 - Warszawa, wiadukt Markiewicza. Niezłe miejsce na fotostop trzeba przyznać :) Ogólnie imprezę można zaliczyć do udanych, pomimo pewnych niedociągnięć. Za rok możnaby pomyśleć o plakietkach dla uczestników, aby wiadomo było who is who :)
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 9