Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

11. ročník veteránské přehlídky Zlatý bažant 2012

Photos

10 august 2012 - Kolín, Třídvorská. Doniesiono mi, że niektórzy miłośnicy zabijali się o pokój z widokiem na tego Ikarusa... ;-)
Author: MC

Comments: 1

11 august 2012 - Kolín dworzec autobusowy. MTZ w pełnej krasie.
Author: zadzior

11 august 2012 - Kolín, dworzec autobusowy. Chyba najbardziej luksusowy i najnowocześniejszy zabytek na zlocie.
Author: zadzior

11 august 2012 - Kolín, dworzec autobusowy. Trzecią nowością na tegorocznym zlocie był malutki Ikarus 543 zbudowany na podwoziu czeskiej Avii. Serdeczne podziękowania dla MC za pomoc w ustaleniu typu i treści tablic rejestracyjnych tego pojazdu.
Author: zadzior

Comments: 1

11 august 2012 - Kolín, dworzec autobusy. W dniu 11 sierpnia 2012 roku odbył się kolejny zlot zabytkowych autobusów i ciężarówek w Kolinie. Choć pojazdów było mniej niż w zeszłym roku, to i tak pojawiło się kilka nowości. Jedną z nich był ten piękny Ikarus 66 należący do węgierskich miłośników.
Author: zadzior

Comments: 2

11 august 2012 - Kolín, dworzec autobusowy. Druga dalekobieżna jedenastka na zlocie. Miasto pochodzenia właściciela wstawiłem "na pałę", bo nigdzie nie natrafiłem na miejsce zamieszkania pana Petra.
Author: zadzior

11 august 2012 - Nymburk, dworzec autobusowy. Ostatnia publiczna prezentacja naszego Sanika na zlocie. Pojazd wzbudzał ogromne zainteresowanie w Czechach, głównie dlatego, że mimo powstawania w sąsiednim kraju, za naszą południową granicą był właściwie nieznany. Foto: Marcin Żabicki.
Author: zadzior

11 august 2012 - Chotouň, Muzeum traktorů a zemědělské techniky. Jedną z atrakcji tegorocznego zlotu była możliwość zwiedzenia prywatnego Muzeum Traktorów i Maszyn Rolniczych. Można było tam dojechać kilkoma bardzo interesującymi pojazdami m.in. widocznym na zdjęciu miejskim "ogórkiem" (kolejny debiut na zlocie). Samo zaś zwiedzanie miało charakter bardzo aktywny: można się było przejechać jednym z kilku uruchmionych ciągnuików, w tym radzieckim ciągnikiem gąsienicowym.
Author: zadzior

11 august 2012 - Kolín, dworzec autobusowy. Nymburski "pekaes" jest absolutnym potentatem jeśli chodzi o ilość (i jakość) posiadanych zabytkowych pojazdów.
Author: zadzior

11 august 2012 - Okolice Nymburka. Drugą nowością był warszawski sanik. Na zlot jechaliśmy jedynie 16 godzin :)
Author: zadzior

11 august 2012 - Podebrady. Pokaz zabytkowych pojazdów na deptaku w Podebradach był jednym z elementów kolińskiego zlotu. Potem wszystkie pojazdy pojechały na dworzec autobusowy w Nymburku, a na koniec odbyło się zamknięcie zlotu w podnymburskiej gospodzie, prowadzonej przez lokalne koło łowieckie.
Author: zadzior

Comments: 1

12 august 2012 - Kolín. Może nasz hotel nie był najwyższej klasy, ale widok z okna rekompensował wszelkie niedogodności :)
Author: zadzior

Comments: 5