Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Jelczem po Narwiańskim Parku Narodowym

Impreza jelczem 120M #072 z KMKM-u Białystok 6.04.2013 r.

Photos

6 april 2013 - Klepacze, ul. Kolejowa.
Author: Kubul

Comments: 1

6 april 2013 - Klepacze, pętla Klepacze. Jeden z kilku planowych fotostopów. Gdyby nie kłopoty z autobusem, to białostocka impreza byłaby pewnie jedną z lepiej przeprowadzonych w kraju, bo widać było, że organizatorzy nie szli na żywioł, tylko starali się dobrze przygotować. Ale cóż - złośliwość rzeczy martwych wygrała. Dzięki uczestnikom wycieczki atmosfera była jednak świetna.
Author: MZ

Comments: 13

6 april 2013 - Baciuty-Kolonia. Awariogrillostop, czyli przerwa na posiłek spowodowana kolejnym przestojem Jelcza. Miejscowi, którzy przejeżdżali tą mało uczęszczaną drogą, wyglądali na zaskoczonych widokiem grupki osób piekących kiełbaski na grillu i na ognisku, rozpalonym na poboczu w szczerym polu. Za szybą akcent świętokrzyski, czyli tablica przywieziona przez warszawiaków.
Author: MZ

Comments: 4

6 april 2013 - Niewodnica Kościelna, ulica Kościelna. Jelcz po raz kolejny pada przed szczytem wzniesienia. Mimo problemów z autobusem, impreza i tak była udana, dzięki jej uczestnikom. Pozdrowienia dla wszystkich! Podziękowania też dla organizatorów za podpowiedź o możliwości powrotu z Choroszczy linią 103 - dzięki temu na PolskiegoBusa zdążyłem cztery minuty przed odjazdem.
Author: MZ

Comments: 11

6 april 2013 - Niewodnica Kościelna, ul. Kościelna.
Ze swojej strony składam podziękowania za miłe towarzystwo dla całej tylnej części Jelcza, dla wszystkich nowo poznanych kolegów z fotogalerii. Dzięki za wspólną zabawę. Zaś organizatorom życzę ażeby następna impreza udała się w 100% po zaplanowanej trasie, a za częściowo przejechaną trasę w sobotę - dzięki :)
'nic się nie stało'

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 4

6 april 2013 - Klepacze, ul. Kolejowa.
Author: Melon

6 april 2013 - Trypucie.
Author: Warej
edytorhalfdriver
6 april 2013 - Klepacze. Jeden z zaplanowanych fotostopów. Imprezę uważam za całkiem udaną mimo tego, że więcej staliśmy niż jechaliśmy. Podziękowania kieruję w stronę "ekipy tylnej części Jelcza". :)
Author: Romek

6 april 2013 - Baciuty. Muszę przyznać, że niektóre awario-stopy wypadały w bardzo korzystnych miejscach. ;-)
Author: Melon

Comments: 2

6 april 2013 - Tołcze. Już nie pamiętam, czy w tym miejscu był planowany fotostop, czy autobus raczył odmówić posłuszeństwa. Humory, za sprawą wspaniałego towarzystwa (które serdecznie pozdrawiam!) dopisywały, jednak na liczącej nieco ponad 20km trasie Narwiańskiego Parku wiele nie ujrzeliśmy. Jest po co wracać, ale już raczej rowerem ;) Jeśli źle ustawiłem mapkę, piszcie.
Author: Dawid_2248

Comments: 2

6 april 2013 - Klepacze, ul. Kolejowa.
W tle na wiadukcie przebiega linia kolejowa numer 6. Gdybyśmy byli tu chwilę wcześniej trafilibyśmy na pociąg towarowy w stronę Warszawy.

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 1

6 april 2013 - Baciuty-Kolonia. Przerwa obiadowa podczas wczorajszej imprezy. Pomimo awarii autobusu, która spowodowała znaczne skrócenie trasy przejazdu, warto było przyjechać. Pozdrowienia dla organizatorów oraz osób jadących w tylnej części Jelcza. Osobiście życzę, aby następna impreza przebiegła zgodnie z założeniami organizatorów.
Author: Jarkie
newser
6 april 2013 - Białystok, ul. Nowosielecka. "Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz' Tekst tej znanej piosenki doskonale opisuje ilość awarii. Jelczem przez 9h zrobiliśmy około 20-30km, więcej się nie udało. Awarie się zdarzają, ale moim zdaniem tego można było się spodziewać. Wystawianie autobusu dzień po odebraniu z warsztatu jest dość lekkomyślne. Życzę powodzenia w przyszłych imprezach i odbudowie jelonka.
Author: Michał Zaręba

Comments: 23

6 april 2013 - Niewodnica Kościelna, ul. Kościelna. W tle kościół św. Antoniego Padewskiego wybudowany w 1889 roku.
Author: Melon

6 april 2013 - Białystok, ul. Meksykańska. "Młodszy brat" dynamicznie omija imprezowego jelcza, który po raz pierwszy odmówił posłuszeństwa. :) Pozdrowienia dla kierowcy "sto siódemki". :)
Author: Romek

Comments: 5

25 may 2013 - Choroszcz, ul. Branickiego.
Jelcz na tle Pałacu Branickich w Choroszczy.

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 3

25 may 2013 - Niewodnica Kościelna, ul. Białostocka.
W dniu dzisiejszym Jelcz pokazał klasę, ale niestety pogoda dała ciała po całości. Niemniej jednak było super. Co złego to nie Ja. Dzięki za imprezę i do następnego razu :)

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 2

25 may 2013 - Niewodnica Kościelna. W ciągu ostatnich miesięcy po wielu komplikacjach doprowadzony został do porządku układ paliwowy powyższego Jelcza, co stanowiło jego największą bolączkę od strony technicznej. Aktualnie przy autobusie prowadzone są profesjonalne prace mające na celu znaczącą poprawę jego wyglądu zewnętrznego. W związku z tym w imieniu Klubu zwracam się z prośbą o pomoc w pozyskaniu czterech gumowych nadkoli w dobrym stanie. Ceny w sklepach z częściami sięgające 100 zł za sztukę są dla nas zaporowe. Będziemy wdzięczni za każdy namiar na możliwość ich zakupu po niższej cenie. Poszukujemy również kompletu listew na ściany boczne. Efekt przeprowadzonych prac będzie można zobaczyć podczas tegorocznej Nocy Muzeów - szczegóły wkrótce.
Author: Kubul

Comments: 3

25 may 2013 - Niewodnica Kościelna. Wprawdzie pogoda nie sprzyjała, ale pomimo padającego deszczu impreza była udana. Pozdrowienia dla organizatorów oraz wszystkich przybyłych, a zwłaszcza dla tej części, która jechała z tyłu :) Do zobaczenia następnym razem :)
Author: Jarkie
newser
Comments: 1

25 may 2013 - Okolice miejscowości Baciuty-Kolonia. Pogoda nie popsuła nam zabawy ;) Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na imprezie, a w szczególności dla ekipy z końcowej części Jelcza :)
Author: Kubul

25 may 2013 - Choroszcz, teren Muzeum Wnętrz Pałacowych.
Author: Jarkie
newser
25 may 2013 - Niewodnica Kościelna, ulica Mostowa. Powtórka imprezy Jelczem po Narwiańskim Parku Narodowym tym razem obyła się bez awarii autobusu, ale w zamian nawaliła pogoda. Praktycznie przez cały czas lało oraz wiało. Na szczęście gruntowe drogi, po których częściowo wiodła interesująca trasa tejże wycieczki, wytrzymały ciężar Jelcza i nigdzie nie ugrzęźliśmy na amen.
Author: MZ

25 may 2013 - Choroszcz, teren Muzeum Wnętrz Pałacowych przy odnodze ulicy Żółtkowskiej. Pierwszy fotostop bez deszczu był jednocześnie ostatnim podczas całej imprezy. Ładna pogoda została w Radomiu (tu w sobotę nic nie padało, a nawet było słońce), ale i tak opłacało się jechać. Fajna trasa, fajna atmosfera i fajni ludzie (spodobało mi się zwłaszcza to białostockie "zacjongaanie").
Author: MZ

Comments: 1

25 may 2013 - Choroszcz, pętla przy cmentarzu.
Chwilę po wizycie 'niebieskich' po tym jak jechali za Nami nieoznakowanym radiowozem.

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 2

25 may 2013 - Śliwno. Zbiornik z sobotniej imprezy. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna (mam nadzieję, że nie zapomniałem otagować żadnego TeWuBowicza ;) )
Autorem zdjęcia jest Łukasz Olszewski.

Author: Kubul

Comments: 3

25 may 2013 - Kolonia Topilec.
Jeden z lepszych fotostopów podczas całej imprezy. Niestety, jeden z kilku podczas których, silnie wiało i padało.

Author: Warej
edytorhalfdriver
25 may 2013 - Okolice Kolonii Topilec. Ciasny zakręt... Rów już czekał na tylne koło. :)
Author: Romek

Comments: 1

25 may 2013 - Okolice Koloni Topilec. Druga impreza jak najbardziej udana, wóz tym razem sprawował się zacnie. Może i pogoda nie dopisała, wszyscy byliśmy przemoknięci po tych fotostopach, ale czego to się nie robi dla zdjęć. No i atrakcje w postaci policji... :D
Author: Romek

Comments: 5

25 may 2013 - Choroszcz, teren Muzeum Wnętrz Pałacowych przy odnodze ulicy Żółtkowskiej. Takie tam z kamieniem (a może to nawet miała być jakaś rzeźba, tylko ja się na sztuce nie znam?). Podczas imprezy odwiedziliśmy wiele interesujących miejsc, choć mokry po opadach grunt niekiedy nie pozwalał wykorzystać potencjału tych miejscówek. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!
Author: MZ

25 may 2013 - Choroszcz, teren Muzeum Wnętrz Pałacowych.
Author: Kubul