Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Początek końca, czyli Pożegnanie M11-tki na początku wakacji

Impreza Jelczem M11 #363 z MKS Skarżysko-Kamienna.

Photos

6 july 2013 - Lipowe Pole Skarbowe.
Author: Jelcz970

6 july 2013 - Skarżysko-Kamienna, ulica Wiejska.
Author: Jelcz970

Comments: 1

6 july 2013 - Skarżysko-Kamienna, ul. Długa. Dzięki współorganizatorowi, kierowcy oraz przybyłym gościom za uświetnienie tej imprezy :)
Author: Radek D

Comments: 1

6 july 2013 - Mostki, gm. Suchedniów, nad zalewem.
Author: KL_Radom
newser
6 july 2013 - Lipowe Pole Skarbowe. Jeden z dwóch najlepszych najazdów moim zdaniem ;) Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników oraz szacuneczek dla kierowcy. ;)
Author: Jelcz970

Comments: 1

6 july 2013 - Skarżysko-Kamienna, ul. Świętokrzyska. Jelcz na linii 16 oczekuje na odjazd w kierunku pętli Ponurego-Żytnia... oh, wait :D
Imprezowy #363 na pierwszym fotostopie podczas pożegnania Jelczy M11 w Skarżysku. Taki odkop z archiwum na (publiczne) zdjęcie numer 250. ;)

Author: szymon90

6 july 2013 - Skarżysko-Kamienna, ul. Grzybowa. Część trasy imprezy pożegnalnej Jelczy M11 w MKS Skarżysko-Kam. przebiegało przez miejsca, gdzie tylko okazjonalnie spotkać można było autobus komunikacji miejskiej. W tym przypadku autobusy jeździły, kiedy zasadniczy przejazd na ul. 1 Maja był remontowany.

Mijają dziś dokładnie dwa lata od pierwszej imprezy zorganizowanej skarżyskim autobusem. W porównaniu z poprzednimi zdjęciami wiem już, że takich imprez w tej części województwa świętokrzyskiego będzie znacznie więcej :)

Author: szymon90

6 july 2013 - Michniów, polanka w pobliżu torów kolejowych. Jelcz M11 na łonie natury - udekorowany jako linia 19, która docierała niegdyś do znajdującej się kilometr stąd pętli Koszykowa.

Dziś mija dokładnie rok od pierwszej (i jak na razie jedynej) imprezy zorganizowanej skarżyskim autobusem, stąd takie archiwalne zdjęcie :)

Author: szymon90

6 july 2013 - Skarżysko, ul. Długa, Podziękowanie za impreze i dobra zabawe. :)
Author: M.S.

Comments: 1

6 july 2013 - Gózd, gm. Łączna. To co najfajniejsze w górach, raz w górę, raz w dół.
Author: KL_Radom
newser
6 july 2013 - Zaskale, gm. Łączna; przy zbożu.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 2

6 july 2013 - Gózd, gm. Łączna. Najlepszy odcinek trasy imprezy z Jelczem M11. Dziękuję organizatorom za ciekawą wycieczkę.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 7