Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Radom: Przedpremierowa przejażdżka nowym Solarisem ITS

Photos

26 july 2008 - Radom, ul. Sadkowska. To już moje ostatnie foto z tej wycieczki. Na zakończenie umieszczam zdjęcie solarisa w szczególnym miejscu :) Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam!
Author: maciek8610

Comments: 2

26 july 2008 - Radom, ul. Złota. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników wycieczki!
Author: maciek8610

26 july 2008 - Radom, ul. Rzeszowska.
Author: maciek8610

26 july 2008 - Radom, droga wewnętrzna Strefy Ekonomicznej przy ulicy Kozienickiej.
Author: maciek8610

26 july 2008 - Radom, ul.Krańcowa
Author: ZEA R-9 Chełmska

26 july 2008 - Radom, ul. Piastowska. Drugi motyw sakralny.
Author: Siecool

26 july 2008 - Radom, teren Kolegium Licencjackiego UMCS przy ulicy Uniwersyteckiej. Solaris z domieszką architektury. Pozdrowienia i podziękowania dla organizatora i ojca prowadzącego tejże wyprawy oraz dla wszystkich jej uczestników!
Author: Siecool

Comments: 3

26 july 2008 - Radom, ul. Grenadierów, dawna pętla autobusowa. Był Solaris w zbożu, jest i w zieleni.
Author: Siecool

26 july 2008 - Radom, ul. Cicha. Na zakończenie zdjęć z wycieczki dwa motywy sakralne (choć był i trzeci).
Author: Siecool

Comments: 1

26 july 2008 - Radom, Pl. Konstytucji 3 Maja. Kiedyś było tu tłoczno, jeśli chodzi o autobusy, obecnie jedynie wynajmy się tutaj pojawiają. Wg taksówkarzy powinniśmy robić zdjęcia kościoła, a nie autobusu. Cóż, każdy ma inne priorytety. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników :)
Author: Wolfchen

Comments: 10

26 july 2008 - Radom, ul.Uniwersytecka. Groźnie wyglądający Solaris przebija się przez istną dżunglę powstałą wokół kolegium UMCS. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników wyprawy i wyrazy szacunku dla kierowców za wykonywanie wszelkich akrobacji za kółkiem tego, zupełnie dla nich nowego, auta.
Author: ZEA R-9 Chełmska

Comments: 3

26 july 2008 - Radom, ul.Cicha. Mam nadzieję, że wcelowałem mapkę.
Author: ZEA R-9 Chełmska

Comments: 1

26 july 2008 - Radom, ul. Gagarina. Solaris zawitał do osiedla Ustronie - zbudowanego w czasach minionych osiedla bloków z wielkiej płyty, którego cechą charakterystyczną są wszechobecne kładki dla pieszych. Zamysłem projektanta była całkowita separacja ruchu pieszego od kołowego. Dzięki tym kładkom, które obecnie lekko się sypią, miejsce robi naprawdę duże wrażenie. Zwłaszcza w połączeniu z niezmodernizowanymi jeszcze blokami, na których wyraźnie widać ową wielką płytę. Na zdjęcie załapał się jednak blok po liftingu oraz - jako bonus - zainteresowana bytnością autobusu w tym miejscu pani z rowerem.
Author: Siecool

Comments: 3

26 july 2008 - Radom, łącznik ulic Kierzkowskiej i Wolanowskiej. Solaris buszujący w zbożu.
Author: Siecool

Comments: 11

26 july 2008 - Radom, ulica Malenicka. Zdjęcie z przedpremierowej wycieczki fabrycznie nowym solarisem na niespełna tydzień przed ich debiutem na trasach. Wtedy fotostopy zostały zaplanowane między innymi na takich ulicach, na których komunikacji nie było. Kto by wtedy pomyślał, że w wielu z takich miejsc w ciągu kolejnych dziesięciu lat autobusy miejskie jednak zagoszczą - albo na stałe, albo przynajmniej z powodu jakichś planowych objazdów. Tak było na przykład tutaj, gdzie wtedy nic nie jeździło, a teraz kursuje tędy linia 19 (choć wtedy dla żartu była tabliczka z numerem 20). Na trasie znalazły się wówczas również ulice: Kosowska (obecnie z linią 13), Uniwersytecka (wtedy nikomu nawet do głowy nie przyszło, że ta wąska droga będzie poszerzona i że trafi tam linia 26), Grzebieniowa (obecnie z linią 20), Kilińskiego (obecnie z linią 19), ówczesny odcinek Mariackiej (obecnie z liniami 10 i 11), Rzeszowska i Wiertnicza (obecnie obie z linią 3). Jak widać, sieć komunikacyjna się rozwija. A teraz pora na pożegnanie solarisów. Zgodnie z rozkładem właśnie w tej chwili, czyli o godzinie 23:51 zjeżdża do zajezdni Borki ostatni z nich - numer 324 z linii 26. Jutro zadebiutują fabrycznie nowe autosany. Najpierw będą tylko na linii 2, po kilkunastu dniach na 1, 6 i 26, a później również na linii 5.
Author: MZ

Comments: 5