Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Tam, gdzie komunikacja miejska nie zagląda vol. 2 - 15.02.2014

Zdjęcia z imprezy pt. \"Tam, gdzie komunikacja miejska nie zagląda vol. 2\"

Photos

15 february 2014 - Wólka Radzymińska, droga krajowa nr 624. Kolejny knocik z mojej strony z pozdrowieniami dla wszystkich przybyłych na wycieczkę.
Author: Domas
newser
Comments: 3

15 february 2014 - Warszawa, ulica Klementowicka, placu terenowa PKS-u. Przygotowania do wyjazdu.
Author: Domas
newser
15 february 2014 - Kolonia Łuzy.
Author: Domas
newser
15 february 2014 - Marki, ul. Spacerowa. Podziękowania za imprezę. :)
Author: Karol Matuszewski

15 february 2014 - Marki, ulica Żurawinowa. Wjazd w tę uliczkę odbył się na wstecznym, aby potem zrobić najazd w ulicę Graniczną. Widoczny w tle znak drogowy nie do końca odzwierciedla rzeczywistość. Ulica Żurawinowa - owszem - jest ślepa, ale... dopiero za następnym skrzyżowaniem. Chwilę później przejechaliśmy bowiem tędy autobusem, wjeżdżając przez ulice Torfową i Wrzosową.
Author: MZ

15 february 2014 - Warszawa, ulica Blokowa. Podczas następnych wycieczek warto wjeżdżać "tam, gdzie komunikacja miejska nie zagląda" również na terenie stolicy. Nie tylko poza miastem są bowiem różne małe uliczki, którymi autobusy na co dzień nie jeżdżą. Na Blokowej autobusy podobno czasami się pojawiały, ale tylko jako przejazdy techniczne po zakończeniu kursowania na linii 512.
Author: MZ

15 february 2014 - Stare Załubice, pętla.
Author: Domas
newser
15 february 2014 - Radzymin, droga lokalna od ulicy Weteranów. Druga z kolei edycja cyklicznej imprezy pod hasłem "Tam, gdzie komunikacja miejska nie zagląda" obejmowała tym razem miejscowości na północ od Warszawy - od Marek aż po Kuligów (między innymi przez Nieporęt oraz Radzymin). W kilku miejscach fotostopy były na takich drogach, gdzie bez cofania nie mogło się obejść.
Author: MZ

15 february 2014 - Dąbkowizna, pętla PKP Dąbkowizna.
Author: Domas
newser
Comments: 2