Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

DAB-em na grilla dookoła Koszalina

Koszalin i okolice dnia 26.07.2014r.
Pierwsza ogólnopolska impreza organizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji Miejskiej w Koszalinie.

Photos

26 july 2014 - Pomianowo. Impreza odbyła się po prostu wzorowo. Klimat wspaniały, wóz zacny, trasa i fotostopy bardzo malownicze. Oby za pomocą naszego SMKM i koszalińskiego MZK udawało się organizować jak najwięcej takich imprez!
Author: SebGre

Comments: 1

26 july 2014 - 11:42; Parnowo.
W tle transformator i jeden z kilku "najazdowych" fotostopów.

Author: Michał K.
edytor
Comments: 5

26 july 2014 - Zegrze Pomorskie. DAB pośrodku pola, czyli jeden z najciekawszych fotostopów podczas pierwszej koszalińskiej imprezy. Jeśli ktoś kiedyś miałby wątpliwości, czy jechać tam na ewentualne kolejne wycieczki, to zapewniam, że naprawdę warto. Może tylko niekoniecznie DAB-em podczas upałów. Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich uczestników!
Author: MZ

Comments: 6

26 july 2014 - Nosówko, droga do stacji kolejowej. Opłacało się poświęcić dwie noce na podróż na drugi koniec kraju, żeby wziąć udział w tak dobrej imprezie. Zresztą - zapowiedziałem już kiedyś Arturowi z Koszalina rewizytę po jego przyjeździe na pożegnanie radomskich Ikarusów, więc teraz trafiła się znakomita okazja. A impreza - jak na pierwszy raz - przygotowana naprawdę na piątkę!
Author: MZ

26 july 2014 - Parnowo. Dobrze, że pogoda również bardzo się spisała. Bez tych lekkich chmurek owiele ciężej by się funkcjonowało..
Author: SebGre

Comments: 1

26 july 2014 - Stoisław, plac niedaleko dworca. Macie swoją oczekiwaną fotę. Szkoda, że nie dało wejść na sam szczyt tej górki..
Teraz ja czekam, by zobaczyć jak wyglądał ten kadr od "przyziemnej" strony ;)

Author: SebGre

Comments: 3

26 july 2014 - Białogórzyno.
Author: piotr_kosz

26 july 2014 - Stoisław. Czas na moje trzy grosze z imprezy w Koszalinie. Zdjęcie portretowe z dedykacją dla Mateusza - kierowcy autobusowego ze Szczecina, który podczas imprezy miał okazję poprowadzić kultowego DAB-a.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

26 july 2014 - Parnowo. Prawie wszyscy fotografujący poszli za zakręt, a ja zaryzykowałem i zrobiłem coś takiego.
Author: Luke
edytorProfesional
26 july 2014 - Pomianowo. Nie spodziewałem się aż tak fajnej imprezy w Koszalinie. Duża liczba ciekawych fotostopów, praktycznie wszystkie przodem do słońca, widać, że Koszalinianie się bardzo postarali planując tę trasę. Pierwszy raz w życiu jechałem DAB-em i nie spodziewałem się, że ten 23-letni autobus będzie aż tak solidnie wykonany, wygodny i cichy. Nie dziwię się miłośnikom DAB-ów, mimo niespecjalnego wyglądu, te autobusy są wspaniałe.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 6

26 july 2014 - Łękno. Widzę, że nikt nie dodał zdjęcia z tego fotostopu, to ja sobie wrzucę. Drogie Panie i drodzy Panowie z Koszalina, wielka szkoda, że zabrakło was na imprezie w Stargardzie Szczecińskim. Liczyłem na to, że przyjedziecie do Stargardu choćby w kilkuosobowym składzie.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 7

26 july 2014 - Okolice Ziębrza.
Author: SebGre

26 july 2014 - Popowo.
Author: SebGre

Comments: 3