Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Pożegnalny przejazd kwadratem #820 po powiecie stargardzkim

W dniu 16 sierpnia 2014 odbył się przejazd pamiątkowy Jelczem 120MM/1 z MZK Stargard Szczeciński po malowniczych terenach powiatu stargardzkiego.

Photos

16 august 2014 - Stargard Szczeciński, ul. Śniadeckiego.
Author: Kamil Korczak

Comments: 3

16 august 2014 - Kiczarowo
Drugi dzień długiego weekendu na imprezie w Stargardzie Szczecińskim. Oby takich więcej !

Author: Michał Gubski

16 august 2014 - Małkocin.
Author: Kamil Korczak

Comments: 1

16 august 2014 - Stargard Szczeciński, teren dawnego lotniska wojskowego Kluczewo, jeden z pasów pomocniczych. Podziękowanie dla kierowcy, oraz chłopaków ze Stargardu za sprawne pokierowanie autobusu w to miejsce. Z uwagi na budowę nowej drogi na terenie strefy ekonomicznej sam nie wiedziałbym czy da się tutaj dojechać, czy nie.
Author: Luke
edytorProfesional
16 august 2014 - Leśny parking przy DW106 nad jeziorem Grabowskim. Tuż przy widocznym w tle jeziorze grillowaliśmy. Z mojej strony chciałbym bardzo podziękować MZK Stargard za wynajęcie nam autobusu po bardzo atrakcyjnej cenie, współorganizatorowi przejazdu - Przemkowi za załatwienie wszystkich formalności związanych z przejazdem, wszystkim obecnym za przybycie i dobrą zabawę no i oczywiście kierowcy MZK za wspaniałą bezpieczną jazdę i umiejętne manewrowanie wozem do zdjęć w nasłonecznionych miejscach, w których odbyły się fotostopy. Dziękuję również Konradowi ze Stargardu za pomoc w nadzorowaniu przejazdu i ustawianiu filmów i tablic oraz osobom, które pomogły mi zrobić zakupy przed imprezą. Dodam również, że pochmurna pogoda okazała się naszym sprzymierzeńcem, w słoneczny letni dzień na widocznym leśnym parkingu nie mielibyśmy miejsca na postawienie autobusu.
Author: Luke
edytorProfesional
16 august 2014 - Nowa Dąbrowa. Dosyć spontaniczny fotostop przy boisku z widokiem na kościółek w Nowej Dąbrowie. Jestem pod wrażeniem stanu utrzymania tego 20-letniego autobusu. Jedyną większą zauważalną przypadłością pojazdu jest szarpanie skrzyni biegów. Wizualnie wóz prezentuje się bardzo elegancko, nie zauważyłem żadnych ognisk rdzy. Ciekawe jak wygląda jego kratownica.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 6

16 august 2014 - Załęcze. Koncepcję fotostopu między starymi PGR-ami, a jeziorkiem zepsuło mi postawione oświetlenie uliczne w Załęczu. Kiedy byłem tutaj poprzednim razem, jeszcze go tu nie było. Swoja drogą, zaciekawienie mieszkańców małych miejscowości widokiem miejskiego autobusu było bardzo duże. Nie dziwię się temu, gdyż w okresie wakacyjnym do takich miejscowości jak Załęcze nie dociera kompletnie żadna forma transportu publicznego, nawet autobus szkolny.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 2

16 august 2014 - Stargard Szczeciński, ul. Śniadeckiego. To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Chciałbym podziękować organizatorom za klimatyczną trasę oraz wszystkim przybyłym za wspaniałą atmosferę podczas całego przejazdu.
Author: Neo

Comments: 1

16 august 2014 - Stargard Szczeciński, teren dawnego lotniska wojskowego Kluczewo.
Author: Neo

Comments: 3

16 august 2014 - Bielkowo. Pod bramą 12. Batalionu Zaopatrzenia. Motyw z rakietą.
Author: Neo

Comments: 4

16 august 2014 - Grzędzice Stargardzkie, ulica Jeziorna. Trochę szkoda, że autobus nie zatrzymał się koło malucha, ale cóż nie można wszystkiego wymagać od organizatorów.
Author: Neo

Comments: 3

16 august 2014 - Manewry na lotnisku w Kluczewie. Skoro do autobusu nominalnie wchodzi ok. 100 osób, to ile osób zmieści się na pasie startowym? ;)
Author: Mareczek

Comments: 2

16 august 2014 - Skalin - Kunowo, w tle poniemiecki folwark.
Author: Mareczek

Comments: 1

16 august 2014 - Nowa Dąbrowa. Na pierwszym planie odkręcone szyny linii wąskotorowej ze Starej Dąbrowy przez Trąbki do Ińska. Impreza wiła się wokół Stargardzkiej KD, więc i motyw kolejowy musiał się pojawić.
Author: Mareczek

Comments: 1

16 august 2014 - Warchlinko - Siwkowo. Jelcz na zielonej trawce.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 2

16 august 2014 - Storkówko. Fotostop z silosami w tle. Dziwię się, że nikt z obecnych na imprezie do tej pory nie dodał zdjęcia z tego miejsca.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 2

16 august 2014 - Rokicie. Przez wiele lat ta licząca kilka domków miejscowość pozbawiona była komunikacji publicznej. Obecnie kursuje tędy bus Fedeńczaka od poniedziałku do piątku 4 razy dziennie w obu kierunkach zapewniając dojazd do Stargardu Szczecińskiego i Chociwla.
Author: Luke
edytorProfesional