Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Jelczem L11/2 po powiecie płońskim i pułtuskim

W dniu 22 listopada 2014 roku odbył się przejazd Jelczem L11/2 z 1987 roku, który należy do PKS-u Ciechanów. Wóz prawdopodobnie z końcem roku zakończy eksploatację, zarazem kończąc erę eksploatacji tego typu pojazdów w tejże firmie.

Photos

20 november 2014 - Płońsk, dworzec PKP. Takie małe wspomnienie imprezy i.. mała zapowiedź. ;)
Author: Domas
newser
22 november 2014 - Lipniki Nowe. Podziękowania dla wszystkich przybyłych na imprezę, mam nadzieję, że się podobało. Zdjęcie nr 600
Author: Domas
newser
22 november 2014 - Pułtusk, ulica Nadwodna. W trakcie imprezy dominowały motywy z wodą.
Author: Domas
newser
22 november 2014 - Kosiorowo.
Author: Matej

Comments: 2

22 november 2014 - Strzegocin. Fotostop z kościołem. Podziękowania za imprezę!
Author: Karol Matuszewski

Comments: 3

22 november 2014 - Sochocin, ulica Wojska Polskiego. L11-ka przycupnęła w małej uliczce odchodzącej od sochocińskiego rynku.
Author: Domas
newser
Comments: 2

22 november 2014 - Nowe Miasto, Zalew na Sonie. Bardzo ładne miejsce. W tle prowizoryczny most na Sonie wyglądający na saperski. Opiera się ona na 2 podporach, trzecia środkowa, osunęła się. Nośność wynosi tylko 5 ton, więc nie mogliśmy przejechać. Wydaje się, że stary most rozpadł się lub porwała go jakaś powódź.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 1

22 november 2014 - Czarnoty, most nad Soną. Północne Mazowsze prezentuje się bardzo biednie. Nie brakuje tu drewnianych domów, wąskich dróg oraz starych mostów, które były motywami na imprezie. Ten ze zdjęcia wygląda mi na lata 60. Ciekawie dopasował się kolorystycznie do Jelcza.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 2

22 november 2014 - Nowe Miasto, Zalew na Sonie. Lassie wróć! Odnośnie samego autobusu. Karoseria trzyma się jako tako. Szyba tylna jest prowizorycznie przytwierdzona, boczny szyby przednie po kolizji z krzakami zastąpiono pleksą. Najbardziej skorodowała maska ściany przedniej i drzwi przednie. Podczas remontu tylne drzwi przerobiono na klamkowe. Zdaje się, że wtedy zabudowano też podesty pod siedzeniami. Zdziwiły mnie klapy za osią tylną. Mechanicznie - silnik ok, układ przeniesienia napędu wibrował, a autobus przy skręcaniu czasem wykonywał niepokojące ruchy, tak jakby oś tylna przestawiała się względem karoserii. Wnętrze co najwyżej przyzwoite. Bardzo miło znów posłuchać D2156, turystycznej skrzyni biegów i rabowskiego mostu - dawno nie jechałem L11.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 13

22 november 2014 - Kołoząb, droga w stronę Gromadzyna. Impreza obejmowała niewielkie odcinki off-road.
Author: Jacek Pudło
edytor
22 november 2014 - Płońsk, dworzec autobusowy. Trochę o samej imprezie - prowadziła ona po terenie powiatu płońskiego i pułtuskiego, a także przez sam Płońsk oraz Pułtusk. Wóz sprawdzał się bez zarzutu, klimat był, frekwencja dopisała. :)
Author: Domas
newser
Comments: 2

22 november 2014 - Kołoząb. Szczególne podziękowania należą się do naszego Kierowcy, p. Pawła, który zdecydowanie zasługuje na ogromne brawa i pisanie nazwy jego zawodu z wielkiej litery - wiedział na ile może sobie pozwolić, spełniał KAŻDĄ naszą prośbę dotyczącą ustawienia wozu i robił to wręcz bezbłędnie. Życzyłbym takiego podejścia każdemu, kto pracuje w tym zawodzie! Dziękujemy!
Author: Domas
newser
Comments: 3

22 november 2014 - Kołoząb, przed mostem na Płonce.Tak dla odmiany, nie sam autobus w kadrze ;)
Author: Dawid_2248

22 november 2014 - Dziarno. Ostatni najazd. Organizatorzy mieli ułatwione zadanie planowania fotostopów z powodu braku słońca. Mimo typowej, listopadowej pogody i zimna, imprezę uważam za udaną. Dziękuję organizatorom i ekipie z tyłu autobusu ;)
Author: Dawid_2248

22 november 2014 - Czarnoty, most nad Soną. Dziękuje za dobra imprezę, oby więcej takich.
Author: Michał Zaręba

Comments: 1

22 november 2014 - Nowe Miasto, jeden z motywów wydarzenia pt."Jelczem L11/2 po powiecie płońskim i pułtuskim".
Author: spokojny

Comments: 1

22 november 2014 - Kołoząb. Podziękowania kieruję dla organizatorów oraz dla kierowcy. Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w tej wycieczce. Oby takich więcej :)
Author: Matej