Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Mikołajkowo Jelczem T120M po Krainie Tysiąca Jezior

6.12.2014 - \"Mikołajkowo Jelczem T120M po Krainie Tysiąca Jezior\"

Photos

6 december 2014 - Chmielewo.
Author: Jarkie
newser
6 december 2014 - Droga do Tuchlina. Kto nie był niech żałuje, gdyż mimo niesprzyjającej pory roku naprawdę warto było przyjechać. Podziękowania dla Radka za świetne przygotowanie imprezy i pozdrowienia dla wszystkich obecnych.
Author: Jarkie
newser
Comments: 1

6 december 2014 - Bajtkowo. Spokój sobotniego przedpołudnia na sennej, mazurskiej stacji kolejowej zakłócił przyjazd Jelcza z grupką miłośników.
W 2010 roku po 10 latach przerwy przywrócono ruch pasażerski na linii 219, co jest przypadkiem rzadkim w skali kraju. Jednak 2 pary połączeń stanowią jedynie uzupełnienie oferty przewozowej. Bezpośrednie połączenie jest z pewnością atrakcyjne jedynie dla osób jadących do Olsztyna. Komunikację powiatową wykonuje `Kazek` uzupełniany przez MZK Ełk. Wspomnieć trzeba również o PKS Suwałki, jednak w tym przypadku chodzi o zapewnienie dojazdu mieszkańcom zachodniej części gminy Prostki (m.in. wieś Różyńsk Wielki).

Author: Jarkie
newser