Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Mikołajkowe urodziny Izy wraz z KM-Poznań i ZKP Suchy Las

Przejazd Autosanem H10-11.21 #9120 z ZKP Suchy Las w dniu 06.12.2014 r., który odbył się w dniu 30. urodzin Izabeli Jankowskiej oraz z okazji 5-lecia powstania Poznańskiego Portalu Komunikacyjnego (http://www.km-poznan.pl/).

Photos

6 december 2014 - Poznań, dworzec autobusowy os. Jana III Sobieskiego. No, to urodzinową fotorelację czas zacząć. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 4

6 december 2014 - Chludowo, ul. Dworcowa. W tle kościół pw. Wszystkich Świętych.
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
6 december 2014 - Łukowo. Na dzisiaj wystarczy tych zdjęć - dobranoc. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 3

6 december 2014 - Łukowo. Z podziękowaniami dla kierowcy za doświetlenie pałacu światłami hamowania. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 4

6 december 2014 - Łukowo. Jeszcze jeden staw.
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
6 december 2014 - Oborniki. Widząc prognozę pogody na tydzień przed imprezą zaczęłam się modlić, aby nastąpił jakiś cud. Akurat na imprezową noc zapowiadano opady deszczu ze śniegiem. Na dodatek na dzień przed naszą wycieczką była dość gęsta mgła. W dniu imprezy było już wiadomo, że prognoza znacznie się poprawiła, a mgła miała być tylko symboliczna. Niebo wysłuchało próśb. Nawet wiatr zawiał we właściwym kierunku. Cuda się zdarzają... Dziękuję. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
6 december 2014 - Oborniki. Jest impreza, są Destylacje Polskie. ;)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 2

6 december 2014 - Oborniki, dworzec PKS. Słupki, barierki, itp. są w modzie, to i ja będę trendy. ;) Za szybą Autosana tablica z napisem: KRYNICA MORS. Gdyby wozik pomknął w tym kierunku (przez Bydgoszcz), to miałby do pokonania ok. 320 km. W tym miejscu składam podziękowania dla Lubla za pożyczenie kilku PeKaeSowych tablic. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 5

6 december 2014 - Jaracz. Podczas objazdu imprezowej trasy szukaliśmy jeszcze możliwości zrobienia zdjęcia z muzealnym wiatrakiem. Niestety, zbyt piaszczyste podłoże mogło spowodować, że nasz autobus by się w nim zakopał. Pozostało więc nam sfotografowanie Autosana ze stajnią przymłyńską. Jej zdjęcia można zobaczyć tutaj: 1, 2, 3, 4, 5.
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 1

6 december 2014 - Jaracz. Oto wszyscy uczestnicy imprezy. Pozwolę sobie rozpocząć od podziękowań dla kierowcy. Wykazał się sporą cierpliwością wobec nas oraz niezłą wirtuozerią za kółkiem naszych `sanek`. :) Sporym ułatwieniem było też to, że świetnie znał teren, po którym poruszaliśmy się tej nocy. Pragnę też podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie - było bardzo... Jak? To najlepiej pokazał św. Mikołaj. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 1

6 december 2014 - Jaracz, Muzeum Młynarstwa. Odkryłam to miejsce w tym roku uczestnicząc w rajdzie rowerowym. Gdy Maciej podpowiedział mi, aby wykorzystać je podczas urodzinowej imprezy uznałam to za ciekawy, acz szalony pomysł. Byłam mile zaskoczona, gdy Kierownictwo ZKP Suchy Las wyraziło zgodę, abyśmy tutaj przyjechali. Dziękuję serdecznie. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 7

6 december 2014 - Wełna, gm. Rogoźno - Autosan na tle zabudowań Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Równość.
Author: tomikat

6 december 2014 - Oborniki, ul. Objezierska - Godz. 23.00, nocna panorama Obornik. Również dziękuję wszystkim obecnym na przejeździe, panu Kierowcy za cierpliwość a także Izie, Maciejowi i Leszkowi za klimatyczne fotostopy. Mam nadzieję, że spotkamy się wspólnie na następnej imprezie. :)
Author: tomikat

6 december 2014 - Oborniki, wieża wodna. Przy okazji składam podziękowania dla organizatorów imprezy w szczególności Izie, Maciejowi i Pawłowi za udaną imprezę.
Author: leszko

6 december 2014 - Oborniki, ul. Objezierska. Gdy w październiku, wracając z rajdu rowerowego "Pieczona Pyra", Leszek pokazał mi to miejsce, od razu wiedziałam, że ja tutaj jeszcze wrócę. Co prawda raczej w tamtym momencie miałam na myśli przyprowadzenie tutaj mojej grupy rowerzystów, ale... Szybciej pojawił się pomysł z imprezą autobusową. :) Chwilę później Autosan musiał pokonać 11% podjazd. Dał radę!
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 3

6 december 2014 - Oborniki, ul. Nadbrzeżna. Wiedzieliśmy, że zdjęcia na słynnym obornickim drewnianym moście nie będziemy mogli zrobić (Autosan ma jednak trochę więcej, niż 3,5 t). Ale być w Obornikach i nie zrobić zdjęcia z tym obiektem, to wręcz karygodne. Wykombinowaliśmy więc coś takiego. :) Kilkanaście minut wcześniej mieliśmy w Obornikach postój, podczas którego uczestnicy wręczyli mi niesamowity prezent. Przygotowali dla mnie niespodziankę w postaci tortu ze zdjęciem Neoplana. Prezentowało się to tak -> klik. Przy `kasacji` było śmiechu co nie miara - ktoś walczył o kawałek z wycieraczką, inni zawsze marzyli, aby zjeść zderzak... Bitwa była też o kawałek z tablicą rejestracyjną: PO IZA30. ;) Kierowcy wręczyłam oczywiście fragment z logo ZKP Suchy Las, a dla mnie zostało logo mojego ukochanego Neoplana. :) Moi mili - bardzo Wam dziękuję za tę nietypową atrakcję. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 3

6 december 2014 - Kobylniki. Kolejne miejsce, które odkryłam w tym roku, gdy prowadziłam rajd rowerowy. :) Co prawda wykorzystanie tego miejsca na imprezie stało pod znakiem zapytania, gdyż jeszcze kilka dni wcześniej droga dojazdowa była w remoncie. Jednak zdążono zakończyć go na czas. Zdjęcie jest niedopracowane, gdyż miałam najmniej czasu, na jego zrobienie. Musiałam przeprowadzić dość długą rozmowę z ochroniarzem... Ale i tak cieszę się, że tutaj dotarliśmy - to było równie szalone, jak pojechanie do Jaracza. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
6 december 2014 - Objezierze. Autosan pozuje przed bramą Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza. Za szybą widnieje tablica z linią 07 BIS, która niegdyś docierała do Objezierza. Niestety, zaczęłam interesować się komunikacją sucholeską, gdy ta już tutaj nie funkcjonowała. Nie ukrywam więc, że ten fotostop był moim marzeniem, aby móc tę tablicę wreszcie wykorzystać. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
6 december 2014 - Szamotuły, ul. Władysława Jagiełły. Za szybą tablica z napisem: ZJAZD DO BAZY CHLUDOWO. Zgodnie z nim - był to ostatni fotostop. Zrobiliśmy tej nocy ok. 180 km (z dojazdem z i do bazy). Następna okazja na imprezę? Nie, nie za 10 lat. Już za 2 lata nadarzy się kolejna. ZKP Suchy Las będzie wówczas obchodzić 25-lecie swojego istnienia. Tylko czym my wtedy tę imprezę zrobimy? Moim Wartburgiem, który wówczas też skończy 25 lat? :D No, bo Autosana to już raczej w firmie nie będzie. Jeszcze tej nocy miałam dwie propozycje kupienia (lub wymiany na Wartburga!) widocznego na zdjęciu #9120...
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 1

6 december 2014 - Szamotuły. W tle Bazylika kolegiacka Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa. No i znów tegoroczne odkrycie rowerowe. ;) Pomysłów na fotostopy w Szamotułach było więcej, ale w tym momencie już dość mocno okrajaliśmy nasz projekt. Jednak nic w tym dziwnego - nie często udaje się zorganizować (zwłaszcza nocną) imprezę w tym rejonie. :) Pragę więc podziękować Kierownictwu ZKP Suchy Las za przygotowanie Autosana do imprezy i wyrażenie zgody na realizację naszego dość szalonego pomysłu. Dziękuję również Maciejowi i Leszkowi za nieocenioną pomoc w planowaniu fotostopów. Podziękowania należą się również Pawłowi za rozreklamowanie przejazdu. Generalnie dziękuję Wszystkim, którzy mięli swój wkład w organizację tej wycieczki. :)
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 6