Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

40. rocznica 105tek w Gdańsku, ostatni przejazd potrójniakiem - 7.03.2015

Impreza z okazji 40. rocznicy wprowadzenia 105tek do ruchu w Gdańsku, ostatni przejazd \"potrójniakiem\" po Gdańsku. Skład: #1307+#1299+#1309

Photos

7 march 2015 - Gdańsk, ul. Lenartowicza.
Imprezowy trójskład (#1300+1299+#1309) pozuje pod wiaduktami kolejowymi na Przeróbce. Dziękuję wszystkim uczestnikom za współpracę, naszego motorniczego - Jacka pozdrawiam i również dziękuję za współpracę! ;)

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 3

7 march 2015 - Gdańsk, ul. Nowotna. 40 urodziny gdańskich stopiątek zostały godnie uczczone, składem, który przez wiele lat można było spotkać właśnie między innymi na linii 8. Podziękowania dla wszystkich uczestników, organizatorów oraz oczywiście motorowego - Jacka Sz. :)
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
7 march 2015 - Gdańsk Stogi, ul. Nowotna. Dość ciepła wiosenna sobota to idealny dzień dla "Grzyba" żeby wyciągnąć z garażu swojego wypucowanego i błyszczącego Mercedesa i zrobić sobie nim wycieczkę na plażę na Stogach. Autko robiło niezłe wrażenie, ale szkoda, że nie jest na czarnych tablicach, wtedy byłoby jeszcze smaczniejsze. ;)
Author: Bartek Mielczarek

7 march 2015 - Gdańsk, pętla Zaspa.
Analogowe wspomnienie po ostatnim przejeździe potrójniakiem po Gdańsku. ;) Fot. Maciej Wojnarowicz

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 2