Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Wrocławiakiem po Podlasiu, czyli wycieczka Jelczem 120MM/1 #9027

18.04.2015

Photos

18 april 2015 - Okolice Tryczówki.
Podziękowania dla Organizatorów za świetną imprezę. Chyba pierwsza na którą nie jechałem z myślą o zdjęciach :) Pozdrowienia dla całej ekipy!

Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 3

18 april 2015 - Doktórce, gm. Suraż, Impreza z Jelczem. Podczas wycieczki pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie. Tutaj beztroskie grillowanie zostało gwałtownie przerwane :D.
Author: KL_Radom
newser
18 april 2015 - Gdzieś koło Białegostoku. Impreza z Jelczem. Interesujące miejsce, trzy motywy sakralne i bocian w gnieździe.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 1

18 april 2015 - Juchnowiec Dolny, gm. Juchnowiec Kościelny, Impreza z Jelczem. Trasa wycieczki wiodła w okolicach linii kolejowej do Czeremchy, dlatego nie mogło zabraknąć spotkania z pociągiem. Byłem zaskoczony widokiem ST48.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 4

18 april 2015 - Kożany. Impreza z Jelczem. Postój przy zabytkowej i niedawno wyremontowanej cerkwi.
Dziękuję organizatorom za bardzo udaną wycieczkę.

Author: KL_Radom
newser
Comments: 2

18 april 2015 - Czerewki. Impreza z Jelczem. Takich wiat przystankowych z luksferami już się nie spotyka.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 3

18 april 2015 - Lewickie-Stacja, gm. Juchnowiec Kościelny. Impreza z Jelczem. Postój na placu ładunkowym stacji Lewickie.
Author: KL_Radom
newser
18 april 2015 - Doktorce. Grillostop w pobliżu rzeki Narwi podczas imprezy "Wrocławiakiem po Podlasiu". W tle most na drodze z Leszni do Strąbli. Pogoda momentami płatała figle, ale mimo tego organizatorom należą się podziękowania za przygotowanie tak dobrej wycieczki. Na Podlasie naprawdę warto jeździć. Pozdrowienia dla uczestników - szczególnie białostocczan i warszawiaków.
Author: MZ

Comments: 3

18 april 2015 - Juchnowiec Dolny. W oczekiwaniu na pociąg obok linii kolejowej do Czeremchy. Jak widać, lata mijają, a ludzie praktycznie się nie zmieniają, o czym świadczy ten obrazek z Melonem wchodzącym na słup i - dla przypomnienia oraz porównania - ujęcie archiwalne (zdjęcie). W tych rejonach wiele dróg gruntowych jest w dobrym stanie, bo nie odczuwa się na nich nierówności.
Author: MZ

Comments: 3

18 april 2015 - Czerewki. Z Podziękowaniem dla organizatorów, świetna impreza! :)
Author: Matej

18 april 2015 - Lesznia.
Author: Matej

Comments: 2

18 april 2015 - Hołówki Duże. Wrocławski Jelcz na podlaskiej wsi. Widać było, że trasa przejazdu została dobrze przemyślana, bo fotostopy zaplanowano zarówno na drogach asfaltowych, jak i gruntowych - wśród nowszej lub starszej zabudowy. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia zabytkowej, świeżo odrestaurowanej cerkwi, gdzie batiuszka (ksiądz) opowiedział o jej historii.
Author: MZ

18 april 2015 - Gdzieś koło Białegostoku. Piesek bardzo cieszył się na nasz widok i skakał w kółko, a także... nie tylko skakał ;-)
Author: MC

Comments: 1

18 april 2015 - Okolice wsi Zimnochy. Zmienna pogoda - niezmienna kapitalna atmosfera w autobusie - tak można w kilku słowach opisać sobotnią imprezę. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych! Kto nie był, niech żałuje :)
Author: Kubul

Comments: 1

18 april 2015 - Plutycze.
Urokliwa wieś, w której znajduje się sporo drewnianych domów. Najciekawszy z nich miał się znaleźć z prawej strony ujęcia, ale ktoś mi wlazł w kadr, więc dodaję tylko ładnie oświetlony portret ;)

Dziękuję organizatorom za niezapomnianą imprezę!

Author: mzk804
newseredytor
Comments: 7

18 april 2015 - Juchnowiec Dolny. Linia kolejowa Białystok - Czeremcha, na której szynobus pojawia się 4 razy w ciągu dnia (2 rano i 2 po południu). Niemniej z powodu modernizacji linii Białystok - Warszawa jeżdżą tędy także pociągi towarowe; spotkanie z jednym z nich znalazło się w planie sobotniej imprezy.
Super ekipa, autobus oraz plenery. Białostockie imprezy zawsze są świetne, tak samo było także tym razem. Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników.

Author: Jarkie
newser
18 april 2015 - Doktorce. Wesoła ekipa wesołej wycieczki.
Autorem zbiornika jest Marcin Koczorowski.

Author: Kubul

Comments: 3

18 april 2015 - Okolice wsi Tryczówka. Jelcz pozuje na tle kościoła Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, konsekrowanego przez arcybiskupa Romualda Jałbrzykowskiego w 1931 roku.
Author: Kubul