Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Solarisem na paluszkach - 26.04.2015

Zamknięty przejazd dla sympatyków transportu miejskiego, trolejbusem Solaris Trollino 12M z Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni, wyposażonym w baterie litowo-jonowe umożliwiające pokonanie nominalnie do 15 km bez podłączenia do sieci trakcyjnej - a realnie, jak stwierdzono empirycznie - nawet do 30 km przy małym obciążeniu.

Photos

26 april 2015 - Gdynia, al. Piłsudskiego. Żonkilowy trolejbus?
Author: Misiek194
edytor
Comments: 1

26 april 2015 - Gdynia, tereny po Polifarbie.
Solaris przy jednej z likwidowanych hal, w środku pozostałości po biurach - w niektórych leżą nawet jeszcze dokumenty. ;)

Author: Karol Woźniak
edytor
26 april 2015 - Barniewice, ul. Planetarna.
Już niedługo, bo 1.09. tymi torami pojedzie Pomorska Kolej Metropolitarna, chwila na którą czeka naprawdę wiele osób. ;)

Author: Karol Woźniak
edytor
26 april 2015 - Gdynia, ul. Chwarznieńska.
Gdyński odpowiednik gdańskiej Osowy, czyli zadupie. ;) Wielkie podziękowania dla PKT za zorganizowanie i sfinansowanie nam tego przejazdu. Była to moja pierwsza impreza trajtkiem i uznaje ją jak najbardziej za udaną. Duże podziękowanie dla Marcina Czapnika i innych członków PSSTM, którzy co prawda nieoficjalnie, ale w dużej mierze przyczynili się do organizacji imprezy. ;) Również wielkie podziękowania dla kierowcy za cierpliwość!

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 3

26 april 2015 - Gdynia, ul. Chwaszczyńska. Imprezowy trolejbus w drodze na Osowę. Serdeczne podziękowania dla organizatorów za ciekawą i nietypową imprezę oraz podziękowania dla kierowcy, który dzielnie znosił każde zachcianki odnośnie fotostopów. ;)
Author: Bartek Mielczarek

26 april 2015 - Gdynia, teren dawnych zakładów Polifarb. Miłośnicy wleźli na dach budynku i rozłożyli się jak plażowicze. Pozdrowienia dla widocznych na zdjęciu. ;)
Author: Bartek Mielczarek

Comments: 4

26 april 2015 - Pierwoszyno, ul. Rumska.
Gminę Kosakowo również odwiedziliśmy. :)

Author: Karol Woźniak
edytor
Comments: 1

26 april 2015 - Sopot, Plac Dwóch Miast. Taki Ergo motyw.
Author: Misiek194
edytor