Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Czerwcówka z Peerką - 06.06.2015

W dniu 6 czerwca 2015 roku odbył się inauguracyjny przejazd najświeższym i jak na razie jedynym zabytkiem w Skarżysku-Kamiennej - Jelczem PR110M #333.

Photos

6 june 2015 - Zbijów. Podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników za udaną imprezę fajnym wozem.
Author: Marci

Comments: 2

6 june 2015 - Skarżysko-Kamienna, parking przy ulicy Spółdzielczej. Wyjazd z miejsca garażowania "pod chmurką" na imprezę po Skarżysku i okolicach. Wycieczka bardzo udana. Widać, że organizatorzy dobrze przygotowali się do tego przejazdu - zarówno objeżdżając trasę, jak i produkując odpowiednie tablice do każdego z fotostopów. Sam autobus także sprawował się bez zarzutów.
Author: MZ

6 june 2015 - Wąchock, dworzec PKP. Dziękuję wszystkim za udział - mam nadzieję, że mimo nieoryginalności autobusu impreza była dla wszystkich udana. Podziękowania dla kierowcy, bez którego żaden nasz wyjazd nie mógłby dojść do skutku, a także dla Pawła i Radka, którzy dzielnie pomagali mi w przygotowaniach i przeprowadzeniu imprezy :)
Author: szymon90

Comments: 4

6 june 2015 - Skarżysko-Kamienna, ul. Fabryczna. Wielkie dzięki dla Głównego Organizatora (i oczywiście pomocników oraz kierowcy!) za zorganizowanie i dopracowanie imprezy, oraz dla obecnych za stworzenie świetnej atmosfery. Na pewno przyjadę na kolejną imprezę w Skarżysku.
Author: Maybach

Comments: 2

6 june 2015 - Skarżysko-Kamienna, baza MKS. Peerka zawraca po zatankowaniu.
Author: Domas
newser
6 june 2015 - Michałów. Serdecznie podziękowania dla organizatorów imprezy, którzy dołożyli wszelkich starań, aby dzisiejszy dzień upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze, a także zadbali o wóz, który wywarł na mnie ogromne wrażenie. Będę jak najbardziej dopingował ten projekt i mam cichą nadzieję, że rzeczony Jelcz PR110M pojawi się na kolejnych edycjach Nocy Muzeów w Warszawie.
Author: Domas
newser
Comments: 2

6 june 2015 - Kierz, ulica Szydłowiecka. Spotkanie z traktorem.
Author: Domas
newser
Comments: 2

6 june 2015 - Zbijów Duży. Pocztówkowy widok, jakich było wiele na dzisiejszej imprezy
Author: Domas
newser
Comments: 6

6 june 2015 - Lipowe Pole. Wielki plus dla organizatora. Impreza naprawdę świetna :)
Author: Matej

6 june 2015 - Skarżysko-Kamienna, ulica Kościelna. Jedno z miejsc, które zawsze najbardziej lubię na tego typu wycieczkach, czyli drogi o innej nawierzchni niż asfalt - po których liniowe autobusy nigdy nie jeździły. Tutaj z trasy E77 wjechaliśmy w gruntową ulicę Kościelną, przebiegającą koło świątyni pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej. Duże podziękowania dla organizatorów!
Author: MZ

Comments: 1

6 june 2015 - Zbijów. Z nieco innej perspektywy. Gratulacje dla Organizatora za zakup tak pięknego wozu i zaplanowanie ciekawej przejażdżki :)
Author: Dawid_2248

6 june 2015 - Skarżysko-Kamienna, ul. Jana Piwnika "Ponurego".
Author: Matej

Comments: 4

6 june 2015 - Michałów (gm. Skarżysko Kościelne). Dziewiąty fotostop na trasie przejazdu odbył się we wsi Michałów. W latach 80. (czyli w początkach eksploatacji #333) przez cały tydzień docierała tutaj linia 5. Dodatkowo było pełno kursów PKS do Skarżyska i Starachowic. Obecnie oprócz "busiarstwa" do Starachowic nie jeździ tędy nic. Jedynie do położonej kilkaset metrów bliżej Skarżyska pętli w dni nauki szkolnej dojeżdża zamknięty dla zwykłych pasażerów kurs linii 5/1.
Author: szymon90