Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Ikarusem po Lublinie i okolicach - 20.06.2015

W dniu 20 czerwca 2015 roku odbył się przejazd z okazji trzeciej rocznicy wycofania Ikarusów w Lublinie.

Photos

20 june 2015 - Konopnica.
Author: Domas
newser
Comments: 1

20 june 2015 - Dąbrowica. Podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników za udaną imprezę.
Author: Marci

20 june 2015 - Dąbrowica. Ikarus w polu.
Author: Domas
newser
20 june 2015 - Lublin, ulica Główna.
Author: Domas
newser
20 june 2015 - Motycz, stacja kolejowa.
Author: Domas
newser
Comments: 1

20 june 2015 - Świdnik, teren lotniska.
Author: Domas
newser
20 june 2015 - Motycz Leśny. Pod tym zdjęciem chciałbym przekazać swoje refleksje na temat dzisiejszej imprezy pt "Ikarusem po Lublinie i okolicach". Generalnie była to bardzo miła odskocznia od codziennej, szarej, nudnej solarisowo-manowo-solbusowej monotonii z mojego miasta, jakim jest Warszawa. Chłopakom, a konkretnie Pawłowi (PM) i Łukaszowi (MPK576) należą się ogromne brawa za podjęcie się organizacji tego wydarzenia, które trwało prawie 10 godzin. Nie wszystko się zgrało, bo już na dzień dobry była obsuwa o 30 minut z powodu opóźnienia TLK z Warszawy, jednak mimo wszystko plan został wykonany niemal w 100% - bardzo fajnym elementem było zwiedzanie nowej zajezdni trolejbusowej i oprowadzenie po niej przez samego kierownika tejże. Swoją cegiełkę dołożyłem, mam nadzieję, że następne imprezy będą jeszcze lepsze i tak zacnymi sprzętami jak ten - Lubelaki przez prawie 10 godzin dały tyle frajdy z jazdy madziarem ile nie zyskałem przez całe swój okres interesowania się komunikacją miejską w Warszawie, a było widać, że sprawiało im to również ogromną frajdę, bo w zwykłe dni mają tylko namiastki tej zacnej marki w postaci swoich migów na trójce. W skali od 1 do 6 stawiam 6+, a nawet 7. Do zobaczenia.. kiedyś tam ;)
Author: Domas
newser
Comments: 2

20 june 2015 - Lublin, ul. Pliszczyńska.
Author: Sławomir Kołodziej
driver
20 june 2015 - Lublin, ul. Poligonowa.
Author: Sławomir Kołodziej
driver
20 june 2015 - Dąbrowica.
Author: Sławomir Kołodziej
driver
20 june 2015 - Lublin, ulica Lubelskiego Lipca `80. Końcówka imprezy dała nam piękne, zachodzące słońce, które prezentuję Wam na imprezowym Ikarusie fotką nr 900. Swoją drogą to jak jeden kolega obchodzi jubileusz 5 lat na TWB to i ja się pochwalę, bo i mi stukną za 2 dni 4 lata tutaj. ;)
Author: Domas
newser
Comments: 8

20 june 2015 - Lublin, pętla Zabytkowa. Zdjęcie wykonał i udostępnił Piotr Pawlicki.
Author: 2250
newseredytorProfesional
Comments: 1

20 june 2015 - Barak (gm. Jastków). "Samowolną" ( :D ) niespodzianką imprezy był bis Ikarusa w postaci chełmskiego Autosana H9-35. Autobus wygląda bardzo dobrze, choć w trakcie imprezy zauważyłem kilka rzeczy, które pewnie wkrótce wymagać będą naprawy. Ale z autopsji znam ból takich pierdółek, jak zacinające się drzwi czy obecność niewielkich ognisk korozji, więc mimo wszystko po przejażdżce "psiukaczem" mam bardzo pozytywne wrażenia :)

Podziękowania dla organizatorów imprezy, a także kierowców i właścicieli pojazdów za wiele kilometrów niezapomnianej jazdy wozami, których w moich terenach nie można już spotkać.

Author: szymon90

20 june 2015 - Lublin, ul. Wądolna. Zdjęcie wykonał i udostępnił Piotr Pawlicki.
Author: 2250
newseredytorProfesional
Comments: 4

20 june 2015 - Dominów. Po grillu za sterami Ikarusa usiadł Łukasz. więc i ja mogłem poczynić jakiegoś knota. Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na przejazd Ikarusem. Mimo tego, że nie mamy doświadczenia w organizowaniu takich wydarzeń, co mogło skutkować niedociągnięciami, staraliśmy się wypracować kompromis dla tych którzy lubią zdjęcia, przyzwoite krajobrazy na trasie i dynamikę jazdy. Autobus też miał fochy. Wykonałem nim w piątek jazdę próbną po dłuższym przestoju, ale podczas imprezy objawił się wyciek paliwa (usunięty w czasie zwiedzania zajezdni) i później oleju wspomagania. Jednak jak to Ikarus, dojeździł bardzo sprawnie do samego końca.
Author: PM
driver
Comments: 3

20 june 2015 - Motycz Leśny. Ot, luźna refleksja na temat tego jak można sfotografować Ikarusa.
Author: Domas
newser
Comments: 3