Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

[1.08.2015 r.] DAB-em na grilla dookoła Koszalina, cz. 2

Dnia 1. sierpnia 2015 roku odbyła się impreza DAB-em 7-1200B, o numerze taborowym #1137, z Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie.

Photos

1 august 2015 - Mierzyn - Teren dawniejszego PGR-u. Serdeczne podziękowania dla organizatorów za świetną imprezę! Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!
Author: Mikołaj

1 august 2015 - Droga między Ubysławicami a Mierzynkiem. Fajna impreza, fajna ekipa warto było się wybrać ;-)
Author: Wojciech Osmański

1 august 2015 - Ubysławice. Pomysł z nazwą fotostopu na wyświetlaczach udany ;-)
Author: Wojciech Osmański

Comments: 2

1 august 2015 - Droga między Ubysławicami a Mierzynkiem. Element off-road również się pojawił na imprezie. Wydawało mi się, że na końcu polnej drogi jest górka, a kiedy tam doszedłem pieszo, okazało się, że są tam tylko wyższe chaszcze...
Author: Luke
edytorProfesional
1 august 2015 - Mierzynek.

- Muuuuuszę Ci coś powiedzieć.
- Móóóów...
- Zostaw na chwilę tę trawę i się odwróóóóć, bo jakichś dwóóóch turystóóóów z aparatami Ci zdjęcie robi...
- Muuuu, faktycznie!

Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

1 august 2015 - Teren lotniska Kołobrzeg-Bagicz. Autobus na tle jednego z wielu dawnych hangarów lotniczych. Tutejsze lotnisko bardzo przypomina mi lotnisko Kluczewo pod Stargardem Szczecińskim. Sposób wykonania infrastruktury lotniskowej jest niemal identyczny.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

1 august 2015 - Mierzyn. Uczestnicy imprezy fotografują DAB-a, podczas jednego z ciekawszych fotostopów imprezy. Trzeba przyznać, że organizatorzy ułożyli bardzo ciekawą trasę przejazdu i wybrali znakomite miejsca na fotostopy. Gratulacje Panowie, świetna robota!
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

1 august 2015 - Strzekęcino. Manewry w sąsiedztwie remizy strażackiej i ciekawych poniemieckich zabudowań. Pozdrowienia dla kolegi w kadrze.
Author: Luke
edytorProfesional
1 august 2015 - Dygowo, ulica Kolejowa. DAB kręci kółeczko przy dworcu kolejowym w Dygowie. W dniu imprezy po południu zrobiła się piękna pogoda. Bezchmurne niebo zachęcało do skorzystania z dobrodziejstwa w postaci filtru polaryzacyjnego.
Author: Luke
edytorProfesional
1 august 2015 - Ustronie Morskie, ulica Kolejowa. Ostatni fotostop imprezy, a w zasadzie sklepostop. Planowany był jeszcze fotostop w Tymieniu, ale ostatecznie nie odbył się, gdyż było ryzyko, że kilka osób nie zdąży na pociąg powrotny do swojego miasta. Tego typu sytuacje zdarzają się chyba na każdej imprezie. Wielkie podziękowania dla organizatorów za przygotowanie tego świetnego przejazdu.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 3

1 august 2015 - Teren lotniska Bagicz.
Niesamowity wóz, aż się prosi na zabytek ;)

Author: piotr_kosz

Comments: 4