Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Toruń: IV Krzyżacka Nocka Autobusowa; 26.09.2015r.

Przejazd Jelczem 120M z MZK Toruń. Pod osłoną nocy zwiedziliśmy nocne zakamarki Torunia.

Photos

27 september 2015 - Toruń, ul. Majdany. Imprezowy Jelcz z widokiem na Toruńską starówkę. Pragnę pozdrowić wszystkich "nockowiczów" i podziękować za super klimat na imprezie, podziękować organizatorowi oraz naszemu super kierowcy. Dawid, ten kadr dedykuję właśnie Tobie!
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 1

27 september 2015 - Toruń, ul. Sienkiewicza. Jelczyk pozuje pod matecznikiem. Siedziba MZK w Toruniu jest jednocześnie najstarszą czynną zajezdnią tramwajową w Polsce.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
27 september 2015 - Toruń, ul. Droga Starotoruńska. Tej nocy odwiedziliśmy także Port Drzewny. Naszej wycieczce towarzyszył "superksiężyc".
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 4

27 september 2015 - Toruń, ul. Pera Jonssona. Fotostop pod stadionem żużlowym Motoarena został poświęcony Darcy`emu Wardowi, który 23 sierpnia uległ poważnemu wypadkowi i obecnie jest poddawany rehabilitacji. Na wyświetlaczu numer 43. Nie jest przypadkowy. Właśnie z tym numerem występował sportowiec, który przez 5 lat związany był z toruńską drużyną.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 1

27 september 2015 - Toruń, parking pod aulą UMK. Spontaniczny fotostop pod jednym z rozpoznawalnych miejsc w Toruniu - aulą UMK. Blisko 35 lat temu, jednym z uczniów tej uczelni był Grzegorz Ciechowski, lider zespołu Republika.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
27 september 2015 - Toruń, plac św. Katarzyny. Jelcz pozuje na tle kościoła garnizonowego pw. św. Katarzyny. Wieżę o wysokości 86 metrów ciężko było zmieścić w kadrze, jednak mam nadzieje, że się udało.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 2

27 september 2015 - Toruń, pętla Dworzec Wschodni.
Dzięki za tą super imprezę, która nie była polskim klubem, ale mimo to było miło i przyjemnie.

Author: Karol Woźniak
edytor
27 september 2015 - Toruń, wjazd na most gen. Zawackiej.
Quicki daje okejkę!

Author: Karol Woźniak
edytor
27 september 2015 - Toruń, al. 500-lecia. Jelcz na klimatycznym bruku. Moje pierwsze nocne zdjęcie po dobrych siedmiu latach także proszę o wyrozumiałość :). Dziękuje organizatorowi za świetną jak zawsze imprezę i wszystkim towarzyszom za atmosferę. Do zobaczenia!
Author: Paweł Ratajczak