Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Lew w pętli.

Nocna impreza po Białymstoku MAN-em NG312 #112 z KZK Białystok.

Photos

17 october 2015 - Białystok, boczna droga wzdłuż ul. Maczka. Choć nazwa imprezy sugeruje inaczej, część fotostopów nie odbyła się na pętlach. MAN pozuje na nieużywanym liniowo odcinku drogi. W tle widzimy oświetlony wiadukt, którym kursuje do Zawad linia 11.
Author: Kubul

17 october 2015 - 21:33 - Białystok-Dziesięciny I, ulica generała Stanisława Maczka.
Author: eMeLPe
edytor
17 october 2015 - Białystok, pętla Elektrociepłownia. Pętla, której liniowo nie obsługują żadne planowe autobusy przegubowe, a MAN z KZK na naszej imprezie pojawił się tu najprawdopodobniej po raz pierwszy.
Author: Kubul

17 october 2015 - 21:05 - Białystok-Zawady, ulica Przędzalniana.
Dziękuję Krisowi za prowadzenie, Kubulowi za organizację, Koleżankom (!) oraz Kolegom za towarzystwo-przewróciliśmy Białystok do góry nogami! Pokazaliście, że potraficie!

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 2

17 october 2015 - Białystok, ul. Sokola. Wjazd tyłem w ciasną, osiedlową uliczkę czy zawracanie na kilka razy przegubowym MANem nie sprawiały kierującemu Krisowi najmniejszego problemu. Wyrazy uznania :) Podczas tego fotostopu odebraliśmy kocioł gorącego bigosu, którego porcję kilkanaście minut później otrzymał każdy z uczestników imprezy.
Author: Kubul

18 october 2015 - Białystok, ul. Elewatorska. Zbiornik z imprezy "Lew w pętli". Tej nocy MAN zmienił się w prawdziwego partybusa. Atrakcji nie zabrakło. Kto nie był, niech żałuje ;) Dziękuję wszystkim za przybycie!
Author: Kubul

Comments: 8

18 october 2015 - 02:10 - Białystok-Starosielce, ulica Elewatorska. Przystanek stały-Polmos ;-)
Author: eMeLPe
edytor