Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Bydgoszcz: Strajk pracowników MZK, 1.12.2015r.

Dnia 1. grudnia 2015r. po fiasku rozmów z Prezydentem Bydgoszczy, załoga MZK ogłosiła strajk nie wyjeżdżając rano na miasto w związku odejściem dotychczasowego Prezesa spółki i powołanie na jego miejsce byłego Wiceprezydenta.

Photos

1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Staszica. Debiut liniowy miał u nas dosyć ciekawy. Jednocześnie przekonaliśmy się, że pasażerom KM nie idzie dogodzić, ponieważ dla jednych "taki autobus mógłby jeździć zawsze", a dla drugich "jeja, ale wysoko, te siedzenia są za miękkie". A niby klient w krawacie jest mniej awanturujący...
Author: Tom
edytor
1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka. Komunikacja zastępcza z powodu strajku w MZK.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 6

1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Fordońska. Setra jako komunikacja zastępcza w ciągu ulicy Fordońskiej, dalej pojedzie swoim kursem do Unisławia.
Author: Mateusz Machel
driver
1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Grudziądzka. Komunikacja zastępcza z powodu strajku w MZK.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 2

1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego. Dzisiejszy strajk pracowników MZK był dla KDD doskonałą okazją do zapoznania się ze specyfiką tras obsługiwanych przez konkurencję. Jednocześnie może być dla ratusza pretekstem do dywersyfikacji podmiotów obsługujących KM.
Author: Tom
edytor
Comments: 4

1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego. W związku ze strajkiem pracowników MZK, do obsługi komunikacji zastępczej były ściągane autobusy od wszystkich okolicznych przewoźników. Komunikacji MZK to nie zastąpiło, ale redukowało wku... rzenie pasażerów. W tym czasie kierowcy MZK spokojnie wywalczyli częściową realizację swoich postulatów.
Author: Tom
edytor
1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Fordońska. Ciekawe, czy w Nowy Rok też będą Ikary na 69? Ostatnio ten pojawia się zawsze pierwszego dnia miesiąca :)
Author: Piotr Tomasik

Comments: 2

1 december 2015 - Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego. Prawie pusty przyjechał.
Author: Piotr Tomasik

Comments: 3