Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Śladami Urbinetto 10 - 05.12.2015

5 grudnia w Warszawie odbyła się impreza prototypowym Solarisem Urbinetto 10 (A196, ex A352) z Mobilisu. Do 2013 roku wozy jeździły w czynnej służbie liniowej, a do końca 2015 roku pełniły rolę rezerwy za Libera i Soliny. Uczestnicy odwiedzili miejsca, które były odwiedzane regularnie przez te sympatyczne wozy oraz takie, gdzie nigdy się nie pojawiały.

Photos

5 december 2015 - Warszawa, ulica Potrzebna.
Author: Domas
newser
Comments: 2

5 december 2015 - Warszawa, pętla Ogród Botaniczny. Jeden z wielu fotostopów z dzisiejszej imprezy.
Author: sprinter

5 december 2015 - Warszawa, ulica Augustówka. Urbinetto pozuje na starej pętli przy EC Siekierki.
Author: Domas
newser
Comments: 1

5 december 2015 - Okrzeszyn, ulica Okrzewska.
Author: Domas
newser
Comments: 3

5 december 2015 - Jaworowa, ulica Warszawska. Trasa wycieczki "Śladami Urbinetto 10" przebiegała między innymi przez obszary podmiejskie, choćby wśród takich pól kapusty. Impreza bardzo udana - pozdrowienia dla wszystkich uczestników i podziękowania dla kierownictwa (w sensie organizacji, jak i prowadzenia wozu). A swoją drogą, kto by pomyślał, że to już czas imprez Solarisami.
Author: MZ

5 december 2015 - Lesznowola, ulica Oficerska. Jeden z ciekawszych fotostopów podczas tej imprezy odbył się przy lesznowolskiej stadninie. Nic więc dziwnego, że pierwszym skojarzeniem znawców filmu "Miś" Stanisława Barei był cytat: "Konie, łby pospuszczać! Czy konie mnie słyszą?". Może to niezbyt dobrze widać, ale na wyświetlaczu autobusu pojawił się wówczas fragment tegoż tekstu.
Author: MZ

Comments: 2

5 december 2015 - Warszawa, ulica Szybka. Spotkanie z pociągiem Warszawskiej Kolei Dojazdowej.
Author: Domas
newser
5 december 2015 - Lesznowola, droga w okolicach Urzędu Gminy. Zbiornik z wczorajszej imprezy. Czy konie mnie słyszą?
Author: Domas
newser
5 december 2015 - Warszawa, ulica Przyczółkowa.
Author: Domas
newser
Comments: 1

5 december 2015 - Lesznowola, ul. Oficerska.
Konie uciekły, ale widok w tle pozostał.

Author: mzk804
newseredytor
Comments: 2

5 december 2015 - Bielawa, ulica Okrzewska. Jeden z ostatnich "dziennych" fotostopów, już w świetle zachodzącego słońca. Tutaj na wyświetlaczu nie bez powodu pojawił się numer linii 725. Od pewnego czasu - z powodu remontu mostu na ulicy Rosochatej - autobusy tej linii kursują bowiem objazdem właśnie tą drogą. Ciekawe, jak wyglądałaby ta trasa zimą, podczas zawiei i zamieci...
Author: MZ

5 december 2015 - Warszawa, ul. Gniewkowska. Zjazd do zajezdni po bardzo udanej imprezie. Pozdrowienia dla jeżdżącego RedBulla, organizatora Domasa i wszystkich uczestników!
Author: Kubul