Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Płock: Ikarusem pod kombinatem, 30.01.2016r.

Impreza odbyła się w Płocku i okolicach autobusami Ikarus 280.70H #617 i #623.

Photos

30 january 2016 - Poświętne.
Author: Kubul

Comments: 1

30 january 2016 - Płock, ul. Długa. Dziś w Płocku był dzień Ikarusów. To one dominowały. Na zdjęciu 50% płockiego ilostanu dostojnie zmierza w kierunku krańca Polmo, dawniej wykonywano tam tapicerki do Fiatów 125p. Dziś, choć na to nie wygląda - miejsce to nadal związane jest z marką Fiat.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
30 january 2016 - Dziarnowo (pow. płocki, gm. Stara Biała). Ikarusy wdzięcznie prężą swoje wdzięki na typowej podmiejskiej pętli. Okolice Płocka są niezwykle klimatyczne.
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
Comments: 4

30 january 2016 - Płock, ul. Rybaki. Pierwszą niespodzianką przygotowaną przez Organizatora był drugi Ikarus. Tutaj obydwa dumnie prezentują się pod Wzgórzem Tumskim na którego szczycie widoczne są wieże płockiej katedry. Impreza bardzo pozytywna i liczę na to iż nie była to impreza pożegnalna Płockich Ikarusów. Jeszcze nie. Pozdrowienia dla wszystkich!
Author: Robert Chojnicki
newseredytordriver
30 january 2016 - Płock, pętla Radziwie.
Author: Karol Matuszewski

30 january 2016 - Droga do Dziarnowa. Ikarus pozuje na tle tematu przewodniego imprezy, czyli kombinatu.
Author: Mateusz Machel
driver
30 january 2016 - Dziarnowo. Dwa Ikarusy w środku wsi.
Author: Mateusz Machel
driver
30 january 2016 - Płock, ul. Rolna. Ikarus pod kombinatem. Z pozdrowieniami dla ekipy z doczepy tytułowego wozu. :)
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 11

30 january 2016 - Płock, droga dojazdowa do Polmo.
Author: Domas
newser
30 january 2016 - Płock, zajezdnia KM Płock. Jedną z niespodzianek była możliwość obejrzenia, a dla niektórych, jak widać, nawet przejechania się za kółkiem najnowszego Solarisa IV generacji.
Author: Domas
newser
Comments: 5

30 january 2016 - Płock, zajezdnia KM Płock. Przed wyjazdem.
Author: Domas
newser
Comments: 2

30 january 2016 - Płock, zajezdnia KM Płock. Serdecznie podziękowania dla wszystkich przybyłych na imprezę! Stworzyliście genialną atmosferę i szczerze mnie zaskoczyliście frekwencją. Zacznę od podziękowań dla naszych obu kierowców Arka i Piotrka, którzy pokazali na co ich i maszyny stać. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do firmy KM Płock, bez której nic by się nie mogło odbyć, a szczególnym zaskoczeniem było podejście firmy do całej sytuacji - tak pozytywnie nastawionej spółki dawno nie spotkałem i pod względem współpracy przy robieniu imprezy staje w moim rankingu na 1. miejscu. Dla Arka, wcześniej już wspomnianego również ogromne podziękowania za zaangażowanie w przygotowaniu zarówna samego przejazdu jak i wozów. Zdaję sobie również sprawę z kilku mniej lub bardziej istotnych niedociągnięć mając nadzieję, że w przyszłości uda się uniknąć kolejnych wpadek - w każdym bądź razie, jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do organizacji to z chęcią przyjmę wszystko w dowolnej, merytorycznej postaci.
Author: Domas
newser
Comments: 2

30 january 2016 - Płock, droga wewnętrzna od ulicy Długiej. W poszukiwaniu ciekawego kadru na zdecydowanie przeskalowanej (szerokiej, a na tym odcinku nawet dwujezdniowej) drodze dojazdowej do zakładu Polmo. Terenów przemysłowych jest w Płocku pod dostatkiem, więc nie mogło zabraknąć ich podczas pożegnalnej dla pojazdów tej marki imprezy "Ikarusem pod kombinatem".
Author: MZ

30 january 2016 - Stare Draganie, droga dojazdowa do terminalu paliw Rafinerii Płock. Szeroka trasa biegnąca z dala od domów pewnie już nieraz była testowana przez kierowców pragnących się ze sobą pościgać. Tym razem odbył się tu jednak wyścig dwóch Ikarusów. Ile przy tym było emocji! Różnica między autobusami była naprawdę niewielka, więc praktycznie cały czas szły łeb w łeb.
Author: MZ

Comments: 4

30 january 2016 - Nowe Draganie. Jeden z Ikarusów na drodze do Dziarnowa. Płockie pożegnanie autobusów tej marki wypadło bardzo dobrze, a to wszystko dzięki organizatorom, kierowcom, no i samym uczestnikom. Duże wyrazy uznania należą się również dla Komunikacji Miejskiej Płock, bo rzadko zdarza się, aby przy takich imprezach była możliwość zwiedzania prawie całej zajezdni.
Author: MZ

Comments: 3

30 january 2016 - Płock, droga do Polmo.
Na zdjęciu obydwa imprezowe Ikarusy, dzięki wszystkim za dobrą zabawę i dla Domasa oraz kierowców za dobrą i łatwą współpracę! :)

Author: Karol Woźniak
edytor
30 january 2016 - Stare Draganie. "Panowie, pokażcie, że to są bizony" - po takim krótkim komunikacie przez radio obaj kierowcy ruszyli, a emocji było co niemiara :)
Author: Domas
newser
Comments: 2

30 january 2016 - Płock, ul. Rybaki. Ikarusem na plażę.
Author: PiotrG

30 january 2016 - Brwilno.
Author: Karol Woźniak
edytor
30 january 2016 - Stare Draganie. Dobrze poszli ;).
Author: PiotrG

30 january 2016 - Płock, ul. Rybaki.
Ikarusy na tle Wzgórza Tumskiego i katedry.

Author: mzk804
newseredytor
30 january 2016 - Dziarnowo, pętla.
Author: mzk804
newseredytor
30 january 2016 - Płock, al. Piłsudskiego, przystanek Graniczna 04.
Po czternastu latach udało się zrobić "dubel" tego ujęcia. Jak widać, nie tylko pojazd się zmienił.
Podziękowania dla Marcina Gierzyńskiego za podpowiedź lokalizacji!

Author: mzk804
newseredytor
Comments: 3

30 january 2016 - Płock, ulica Rybaki. Taki mały after.
Author: Domas
newser
30 january 2016 - Płock, pętla Winiary, Szpital.
Author: Domas
newser
30 january 2016 - Płock, ulica Kościuszki.
Author: Domas
newser
Comments: 2