Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

I. Nemzetközi Ikarus Találkozó - Tapolca

Nemzetközi Ikarus találkozó festői környezetben. A találkozóra a belépés ingyenes! Részletes programok és információk a találkozó honlapján: http://tapolca.nosztalgiabusz.hu/

Photos

7 may 2016 - No hmmm... za jakieś dwa lata na sprzedaż. Trzeba będzie wtedy mieć szmatę, wiadro wody i możemy mieć pięknego Ikarusa 260 rocznik 2016.
Author: PKM&WPK
newserdriver
7 may 2016 - Pulpit do kompletu.
Author: PKM&WPK
newserdriver
7 may 2016 - Tapolca. No... hm... yyy... miało być przygotowanie do rejestracji, to magicy z zajezdni Óbuda przygotowali... nowy autobus.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 1

7 may 2016 - Várpalota, Veszprémi út. Absolutnie fenomenalna solóweczka. Zero stuków, trzasków, dymka. Tylko płynna jazda i melodyjne dźwięki. Gratulacje dla miłośników, że udało się im kupić tak fajnie wyposażony autobus i podziękowania za wycieczkę z Bp do Tapolca.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 3

7 may 2016 - Tapolca. Autobus powala na kolana. Fenomenalny remont.
Author: PKM&WPK
newserdriver
7 may 2016 - No, gdzie takie kolory do komunikacji miejskiej... do Budapesztu...
Author: PKM&WPK
newserdriver
8 may 2016 - Tapolca. W tym roku po raz pierwszy odbył się w Tapolca zlot Ikarusów. Formuła typowo Węgierska, czyli nie zawsze wiadomo o co dokładnie chodzi. :) Było super!
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 1