Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Jelczem do STARa - 09.07.2016

Jelczem do STARa - 09.07.2016

Photos

9 july 2016 - Starachowice, droga wewnętrzna Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Niekończący się zakręt w lewo. Po obu stronach dawnego toru doświadczalnego Fabryki Samochodów Ciężarowych był kiedyś praktycznie tylko las. Teraz jego część już wyrąbano i powstają w tym miejscu nowe firmy. Podziękowania dla organizatorów za kolejną bardzo ciekawą imprezę skarżyskim Jelczem.
Author: MZ

Comments: 2

9 july 2016 - Wąchock, ulica Kościelna. "Jelczem do Stara", czyli kolejna impreza skarżyską "peerką" - tym razem na trasie przez Mirzec, Starachowice i Wąchock. Podczas fotostopu obok Opactwa Cystersów z pobliskiego kościoła wychodzili akurat nowożeńcy, ale jakoś nie udało się nam przekonać organizatorów imprezy, żeby Jelcz posłużył w tym przypadku jako brama przed młodą parą.
Author: MZ

Comments: 1

9 july 2016 - Skarżysko-Kamienna, ul. Towarowa. Podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników za udaną imprezę.
Author: Marci

Comments: 1

9 july 2016 - Starachowice, pod Muzeum Przyrody i Techniki.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 2

9 july 2016 - Starachowice, ul. Parkowa. W tym miejscu znajduje się spora ilość drewnianych domów i wszystkie do siebie podobne, dawne osiedle robotnicze?
Author: KL_Radom
newser
9 july 2016 - Starachowice, dworzec autobusowy zachodni. Organizatorzy przygotowali się profesjonalnie do wycieczki i bez problemu mogliśmy udawać linie MZK Starachowice. Tutaj wjechaliśmy na stanowisko odwrotnie niż to się zwykle robi, tj. przodem to torów kolejowych.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 1

9 july 2016 - Starachowice. Na imprezie z Jelczem nie zabrakło jazdy po nawierzchniach gruntowych. Tutaj autobus skręca z ul. Porucznika Robota w Wachmistrza Tarzana.
Author: KL_Radom
newser
9 july 2016 - Starachowice. Kiedyś był to teren fabryki samochodów ciężarowych Star, teraz prężnie działająca specjalna strefa ekonomiczna. W tle grzyb atomowy (wieża ciśnień).
Author: KL_Radom
newser
9 july 2016 - Skarżysko-Kościelne ul. Iłżecka. Serdeczne podziękowania dla organizatorów. Pozdrowienia dla świetnej ekipy!
Author: PKPOWIEC

Comments: 1

9 july 2016 - Starachowice ul. Majora Nutra.
Author: PKPOWIEC

9 july 2016 - Starachowice, teren bazy starachowickiego PKS-u. Zdaję mi się czy to są pozostałości po stanowiskach autobusowych?
Author: PKPOWIEC

Comments: 1

9 july 2016 - 14:50. Starachowice, ul. Wiosenna - teren bazy PKS Starachowice. Po raz kolejny dziękuję wszystkim za przybycie. Szkoda, że nie udało się zrobić grilla ale mam nadzieję, że fotostopy odpowiednio to zrekompensowały. Ogromne podziękowania dla kierowcy za cierpliwe realizowanie naszych zachcianek oraz dla Pawła, który wkłada całe serce i swój wolny czas w pomoc przy autobusie.
Jeżeli kogoś nie oznaczyłem to proszę pisać ;)

Author: szymon90

9 july 2016 - Starachowice, ul. Parkowa. Jelcz przejeżdża dosyć klimatyczną uliczką przecinającą tzw. Małą Kolonię Urzędniczą, zbudowaną w latach 20. XX wieku. Szkoda, że część willi zostało ocieplonych, przez co straciły swój zabytkowy charakter.
Author: szymon90

9 july 2016 - Rataje, gm. Wąchock. Ze Starachowic w kierunku Wąchocka udaliśmy się alternatywną trasą przez os. Górne oraz Rataje, przebiegającą wzdłuż granicy Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. W tym miejscu moją uwagę przykuły charakterystyczne oprawy oświetleniowe produkcji skarżyskich zakładów "Mesko".
Author: szymon90

Comments: 1

9 july 2016 - Starachowice, ul. Kolejowa. Na terenie "dworca" wschodniego staliśmy przez około 20 minut. W tym czasie oprócz trzech autobusów MZK oraz stojącej z tyłu Setry w okolicy nie pojawił się żaden bus czy autobus. A kiedyś pętla położona praktycznie w centrum miasta tętniła życiem - dziesiątki pasażerów, PKSy...
Author: szymon90

Comments: 1