Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Jelczem PR110D Lux po Stalowej Woli i okolicach. 15.10.2016

W dniu 15 października 2016 roku odbyła się impreza jednym z dwóch ostatnich Jelczy PR110D z PKS-u Stalowa Wola. Uczestnicy mieli okazję poruszać się po powiecie stalowowolskim oraz po samej Stalowej Woli.

Photos

15 october 2016 - Stalowa Wola, ulica Chyły.
Author: Domas
newser
15 october 2016 - Stalowa Wola, okolice dawnego przystanku osobowego Charzewice. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy pojawili się dzisiaj na imprezie "Jelczem PR110D Lux po Stalowej Woli i okolicach" - mam nadzieję, że spełniła ona Wasze oczekiwania pod względem miejsc, gdzie robiliśmy zdjęcia, bo nie zabrakło motywów wiejskich, miejskich, industrialnych i kolejowych. Ogromne brawa dla naszego kierowcy, Pana Leszka, który nawet nie tyle co spełniał wszystkie nasze prośby i zachcianki pod względem ustawienia wozu, co robił to w tak bezbłędny sposób, że aż człowiek miał wrażenie jakby jechał zwykłym samochodem osobowym - płynna jazda, profesjonalizm w pełnej krasie. W tle widać pociąg Regio ze Stalowej Woli Rozwadów do Lublina w początkowym etapie podróży.
Author: Domas
newser
Comments: 3

15 october 2016 - Droga między Ulanowem i Glinianką.
Author: Domas
newser
15 october 2016 - Ulanów. Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników za udaną imprezę fajnym wozem.
Author: Marci