Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Különjárat VI : Wałbrzych jest piękny II edycja

5. listopada 2016 r. odbył się szósty Különjárat z udziałem Ikarusa #DW 38E.

Photos

5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Parkowa. Tuż przed końcem dnia, imprezowy Ikarus pozował przed dawnym hotelem "Sudety". Obiekt ten został uroczyście otwarty w marcu 1971 roku i był to wówczas największy tego typu hotel na Dolnym Śląsku. Niestety w związku z niedostosowaniem m. in. przepisów przeciwpożarowych, budynek ten zamknięto w 2004 r.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 5

5 november 2016 - Boguszów-Gorce - ulica Sportowa - Ikarusem pod Dzikowcem (836m). Pozdrawiam wszystkich uczestników, kierowców itp. i dzięki bardzo za imprezę ;) ... czekajcie na kolejny Kulonjarat, bo na tym (numero VI) nie kończymy, a jest jeszcze kilka miejsc do odwiedzenia ;)
Author: Muszek
newser
Comments: 3

5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Moniuszki. Te tereny zawsze mi się podobały. Dobrze pamiętam czasy jak magistrala mieszcząca się po prawej stronie kadru tętniła życiem na początku lat 90.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 5

5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Dworcowa, teren stacji kolejowej Wałbrzych Fabryczny.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 2

5 november 2016 - Wałbrzych, al. Józefa Czajkowskiego. Pracochłonne manewry przed Cmentarzem Żołnierzy Armii Radzieckich. Mało brakowało i byłby klin ;)
Author: Szeryf
edytor
Comments: 1

5 november 2016 - Boguszów-Gorce, ul. Górna. Podziękowania i pozdrowienia dla organizatora oraz uczestników. Między innymi to miejsce oraz wjazd na teren dawnych zakładów koksowniczych sprawiło niesamowity klimat podczas kolejnego przejazdu po Wałbrzychu i okolicach.
Author: Kamil Rakowski

Comments: 1

5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Podgórska.
Author: Kamil Rakowski

Comments: 5

5 november 2016 - Wałbrzych, teren dawnych zakładów koksowniczych przy ul. Beethovena.
Author: Kamil Rakowski

5 november 2016 - Wałbrzych, Aleja Kapitana Józefa Czajkowskiego prowadząca do cmentarza żołnierzy radzieckich. Dzięki za przybycie!
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Beethovena. Lwia część imprezy miała miejsce na wzgórzu Matyldy, gdzie dawno temu znajdowały się: kopalnia, koksownia oraz zakłady chemiczne, a dziś znajduje się kilka dróg, dużo gruzu i kilka ruin - czyli kopalnia motywów.
Author: Adrian Henszel

Comments: 3

5 november 2016 - Wałbrzych, stacja paliw przy ul. 1 Maja. Kolizjonjárat ostatnimi czasy staje się pomału tradycją - tym razem pani z forda cofając z gazem w podłodze nie zauważyła dużego żółtego. Skończyło się na zadrapaniu lakieru, jednak ze względu na brak możliwości porozumienia się z kierującą i ryzyko próby ucieczki na miejscu musiała interweniować policja. Na zdjęciu imprezowa ekipa uniemożliwiająca ucieczkę sprawczyni - czyli taki nieplanowany zbiornik.
Author: Adrian Henszel

Comments: 16

5 november 2016 - Boguszów-Gorce, ul. Górna. Wykonałem grzecznie polecenie kierującego i w... wspiąłem się tam na górę ale już ;-)
Author: Adrian Henszel

Comments: 6

5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Podgórska. Z pozdrowieniami dla organizatora tego kolejnego, mega udanego Különjáratu, oraz dla wszystkich uczestników tej imprezy. Było naprawdę ekstra !
Author: Szeryf
edytor
Comments: 3

5 november 2016 - Sokołowsko, ul. Główna.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 5

5 november 2016 - Unisław Śląski - stacja kolejowa. Ikarus jako pociąg osobowy Kolei Dolnośląskich relacji Wrocław Główny - Meziměstí... no póki co może nie - ale w przyszłości kto wie? Obecnie trwa odbudowa peronu tego nieczynnego w ruchu pasażerskim przystanku kolejowego.
Author: Adrian Henszel

Comments: 3

5 november 2016 - Wałbrzych, ul. Dworcowa - teren stacji kolejowej Wałbrzych Fabryczny. Ikarus na peronie. Sama stacja leży najbliżej centrum miasta, jednak nigdy nie miała większego znaczenia w ruchu pasażerskim - za Niemca były plany przeciągnięcia tu linii tramwajowej, co mogłoby nieco zmienić historię przystanku, jednak nigdy tego nie zrealizowano. Dziś zatrzymują się tu wszystkie pociągi osobowe Kolei Dolnośląskich, jednak po wybudowaniu przystanku Wałbrzych Centrum to właśnie nowa stacja ma przejąć cały ruch pasażerski z "fabryki".
Author: Adrian Henszel

5 november 2016 - Wałbrzych, okolice ul. Beethovena. W dniu dzisiejszym odbył się szósty Különjárat (utworzyłem stosowny temat) z udziałem świeżo odmalowanego Ikarusa administracji TWB.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 3