Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Nocna Podróż Bez Spalin XX

22/23 kwietnia 2017r.

Photos

22 april 2017 - Ruda Śląska - Chebzie, torowisko wzdłuż ul. Zabrzańskiej. Ciekawe rozwiązanie krzyżowania się szlaku kolejowego z torowiskiem tramwajowym.
Author: PKPOWIEC

22 april 2017 - Ruda Śląska - Chebzie pętla.
Author: PKPOWIEC

22 april 2017 - Bytom, pl. Sikorskiego. W nocy z 22 na 23 kwietnia odbyła się XX edycja Nocnej Podróży bez Spalin - przez 7 godzin udało się przejechać naprawdę sporą część sieci tramwajowej - oczywiście nie zabrakło fotostopów nie tylko na pętlach, ale również na trasie - czasem na szybko, bo gonił liniowy tramwaj ;). Warto było zarwać nockę, to była naprawdę wspaniała impreza! Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom. Pragnę zaznaczyć, że to już druga górnośląska, tramwajowa impreza w tym roku, na której miałem okazję być. Jest naprawdę fajnie!
Author: Ikarus 799

Comments: 4

22 april 2017 - Zabrze - Zaborze, torowisko wzdłuż ul. Wolności.
Author: PKPOWIEC

23 april 2017 - Sosnowiec, torowisko wzdłuż ul. Generała Władysława Andersa. Trochę pusto tu bez tego wiaduktu... Pozdrowienia dla uczestników i podziękowania dla organizatorów za ciekawą imprezę. Gratulacje dla KMTM-u za jubileuszową nocną podróż bez spalin.
Author: PKPOWIEC

23 april 2017 - Chorzów Rynek. Imprezowy tramwaj udaje liniową 17-tkę z kursem do gliwickiej zajezdni. Chwilę po wykonaniu zdjęcia trzeba było jechać w dalszą drogę, bo i lokalne społeczeństwo dało trochę o sobie znać. Krótko mówiąc - Chorzów nie śpi ;)
Author: Ikarus 799

Comments: 2