Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Autobusový den PID v Letňanech 2017

V sobotu 8. dubna 2017 se bude v autobusovém terminálu na konečné stanici metra Letňany konat Autobusových den PID u příležitosti oslav 25. výročí příměstských autobusových linek Pražské integrované dopravy. Návštěvníci si budou moci prohlédnout přehlídku současných typů autobusů Pražské integrované dopravy jednotlivých dopravců, svézt se historickým autobusem na zvláštních linkách, prohlédnout si Koordinační dispečink PID nebo si s námi zasoutěžit o zajímavé ceny. Akce se bude konat cca od 10:00 do 17:00. Historické autobusy nejrůznějších typů budou vyjíždět z terminálu Letňany po trasách speciálních linek do Čakovic, Kbel, Letňan, na Prosek i do Bohnic. Historický autobus Dopravního podniku bude také jezdit po původní trase první příměstské linky PID č. 351 do Hovorčovic. Na ploše autobusového terminálu, kde bude vystaveno cca 30 současných autobusů všech dopravců, bude také doprovodný program pro celou rodinu včetně občerstvení a možnosti získání zajímavých cen po splnění zadaných úkolů. Návštěvníci obdrží také čerstvě vydanou brožuru o autobusových dopravcích PID.

Photos

8 april 2017 - Praha, Ocelářská (metro Českomoravská)
Author: Lada 2101

8 april 2017 - Praha, Čimická.
Author: Lada 2101

Comments: 3

8 april 2017 - Praga, Letňany. Pięknie odrestaurowany zestaw NO80 zafundował mi solidny szczękoopad.
Author: Daniel_FCB

8 april 2017 - Praha-Letňany, terminál MHD. Autobusový den PID v Letňanech 8. 4. 2017
Author: Lada 2101

8 april 2017 - Letnany. Widok na część przednią autobusu ikarus 280.10 i ruro, które mi bardzo by się przydało.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 4

8 april 2017 - Praha, Veselská
Author: Lada 2101

8 april 2017 - Praga, Lodžká. Modry Ikarus zajeżdża na przystanek Katovická w drodze na Bohnice.
Author: Daniel_FCB

9 april 2017 - Praha, ulica Tupolevova. W zeszłym roku miała miejsce bardzo fajna akcja o nazwie Dzień autobusowy w Letnianach. W tym roku 14 kwietnia będzie jej kolejna edycja. I jeśli nie nastąpią nieprzewidziane problemy techniczne to pojadę na nią ikarusem i być może nawet wyjadę nim na linie w Pradze. Może ktoś się ze mną zabrać - info na priv.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 2

9 april 2017 - Praha-Letnany. Autobusy dzień w Letnanach w zeszłym roku był okazją do prezentacji naprawdę wielu weteranów. Na zdjęciu vrakosa, która swoją karierę rozpoczęła w czechosłowackiej armii by trafić do entuzjasty tej marki z Pragi.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 4