Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Ikarusem na grilla dookoła Koszalina, 14.07.2018r.

14.07.2018r.

Photos

14 july 2018 - Olchowo, stacja paliw Setpol. Ekipa szczecińsko-policko-trzebieska w drodze do Koszalina. 17/22 spośród widocznych osób jechało na imprezę "Ikarusem na grilla dookoła Koszalina", pozostałe osoby jechały na kolejkę wąskotorową. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili pokład Ikarusa #700 swoją obecnością.
Author: Luke
edytorProfesional
14 july 2018 - Ostrowiec, jezioro. Piękne miejsce na posiłkowy finał imprezy. W oryginale zdjęcia miałem nieco więcej jeziora w kadrze, ale na prośbę jednego z uczestników nieco przyciąłem zdjęcie przed opublikowaniem. Jakby ktoś z uczestników chciał otrzymać oryginał zdjęcia i inne wersje zbiornika, niech się do mnie zgłosi przez formularz kontaktowy. Jeśli kogoś nie otagowałem z autorów fotogalerii obecnych na zdjęciu, można się upomnieć w komentarzu. Dzięki za kolejną fajną imprezę i (mam nadzieję) do zobaczenia za rok!
Author: Luke
edytorProfesional
14 july 2018 - Przystawy - Gorzyca. Manewry podczas krótkiego najazdu. Z czego to wynika, że na autobusie jest numer 1107, a w metryczce 1007?
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

14 july 2018 - Skibno. Motyw kwitnących Lilii i skrzynek pocztowych.
Author: Luke
edytorProfesional
14 july 2018 - Osieki, ulica Bałtycka. W tle jezioro Jamno. Jeden z najlepszych najazdów podczas imprezy. Organizatorzy mieli trochę szczęścia, że była pochmurna pogoda i słońce nie zepsuło zdjęć uczestnikom w tym miejscu.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 4

14 july 2018 - Malechowo. Ikarus też człowiek i czasem może się gorzej poczuć, zwłaszcza, gdy zrobi mu się za gorąco. To była kolejna koszalińska impreza z przygodami, ale była to pierwsza impreza, z której do zajezdni wróciliśmy innym pojazdem niż z niej wyjechaliśmy. Mimo wszystko dobry humor towarzyszył uczestnikom do końca dnia.
Author: Luke
edytorProfesional
14 july 2018 - DK6 na wysokości Redostowa. Ikarusem na Ikarusa - jedziemy do Koszalina na imprezę, korek na drodze spowodowany ruchem wahadłowym pod Kikorzem był dobrą okazją do zrobienia zdjęcia na trasie. Budowa trasy S6 stosunkowo szybko posuwa się naprzód.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 4

14 july 2018 - Jeżyczki.
Średnio jestem zadowolony z fotostopów w tym roku (ponieważ najlepszych nie udało się zrealizować), ale pojawiły się inne elementy, które sprawiły że ta impreza była zaskakująca i niezapomniana. Za rok trudno będzie coś nowego wymyślić :D

Author: piotr_kosz

Comments: 8

14 july 2018 - Droga Smardzewo - Ostrowiec w okolicach Uniesława. Jak to mówią, "nie ma imprezowania bez zatrzymania".
Author: Luke
edytorProfesional