Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Ikarusem na grilla dookoła Gryfina, 01.09.2018r.

1 Września odbyła się impreza Ikarusem 280.26 po malowniczych terenach powiatu Gryfińskiego. Była to pierwsza oficjalna impreza z udziałem tego autobusu pod skrzydłami Retro Busa.

Photos

1 september 2018 - Gryfino, ulica Nadodrzańska. Pierwszego dnia września odbyła się impreza "Ikarusem na grilla dookoła Gryfina". Mimo, że frekwencja dopisała (ponad 30 osób), to widzę, że nikt z uczestników nie pali się do publikacji zdjęć z tego wydarzenia na łamach fotogalerii. Jedna z niespodzianek podczas przejazdu miała miejsce w tym miejscu, korzystając z uprzejmości pracownika Centrum Informacji Turystycznej mieliśmy okazję odwiedzić i obejrzeć wystawę modelarstwa kolejowego i pamiątek kolejnictwa przygotowaną przez Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei. Warto dodać, że mogliśmy obejrzeć wystawę jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem... a to zdjęcie w zasadzie zrobiłem tak przy okazji.
Author: Luke
edytorProfesional
1 september 2018 - Droga techniczna przy drodze ekspresowej S3. Motywem przewodnim fotostopu miał być wiadukt nad wspomnianą drogą ekspresową, ale standardowo kilka osób zamiast korzystać z motywu wykonywało zdjęcia z kilku metrów. Cóż, musimy jeszcze popracować nad organizacją fotostopów na imprezach.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

1 september 2018 - Babinek. Ikarus wyjeżdża na drogę 1381Z.
Author: Luke
edytorProfesional
1 september 2018 - Okolice wsi Sosnowo. Ikarus zapozował do zdjęcia na wąskiej brukowanej drodze.
Author: Luke
edytorProfesional
1 september 2018 - Droga Dłużyna - Banie. Ostatni plenerowy fotostop przed grillowaniem nad jeziorem Dłużec w Baniach. Po drodze jeszcze zatrzymaliśmy się pod sklepem "Dino" na zakupy.
Author: Luke
edytorProfesional
1 september 2018 - Krajnik, po prawej widzimy dojazd do tylnej bramy elektrowni Dolna Odra. Miejsce na fotostop wybraliśmy całkiem fajne, ale chyba niekoniecznie najlepsze na zdjęcie grupowe. Wysokie kominy wymagały użycia krótkiej ogniskowej by je objąć w kadrze, a przez to uczestnicy zajmują tylko niewielką jego część. Jeden z kolegów sprytnie wybrnął z sytuacji stając ze statywem z lewej strony względem mnie i obejmując tylko dwa z trzech kominów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w przejeździe i zapraszamy na kolejne nasze imprezy w przyszłości.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 5

1 september 2018 - Gryfino, ulica Asnyka. Pierwszy oficjalny fotostop podczas imprezy.
Author: Luke
edytorProfesional
1 september 2018 - Drzenin - Sobieradz. Miejsce sprawdzone przeze mnie wcześniej podczas wyjazdów na zdjęcia liniowych autobusów PKS Szczecin posłużyło za najbardziej malowniczy fotostop imprezy.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

1 september 2018 - Bartkowo. Miejscowość obsługiwana przez jedną z linii gminnych zyskała kilka lat temu nową drogę łączącą ją z Gajkami. Nowym odcinkiem nie kursują żadne autobusy liniowe, więc warto było tu zrobić jakieś zdjęcie.
Author: Luke
edytorProfesional
1 september 2018 - Kunowo - Banie. Ikarus obok ruin zabudowań dawnych PGR-ów. Stanęliśmy tu i chyba 5 minut czekaliśmy aż chmura zasłaniająca słońce sobie pójdzie, a ona jak na złość stała w miejscu, a dookoła niej było czyste niebo...
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

1 september 2018 - Droga Drzenin - Parsów. Powiat gryfiński jest atrakcyjnym obszarem dla rowerzystów. W samej Puszczy Bukowej jest wiele interesujących szlaków rowerowych, a w ostatnich latach wybudowano też kilka ścieżek rowerowych poprowadzonych śladami dawnych linii kolejowych.
Author: Luke
edytorProfesional