Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Ex-DDRowcem po wioskach wokół Encs, 2.02.2019

Photos

2 february 2019 - Arka, Hunyady János utca. Kto by się spodziewał że wioska na końcu drogi w w górach Zemplen do której prowadzi wąska droga będzie kopalnią ciekawych kadrów.
Author: geosunday
edytor
Comments: 2

2 february 2019 - Aranyospuszta, Völgykapu. Śliczny Ikarus w ślicznej dolinie wsród ślicznego lasu przy Ślicznym Potoku.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Aranyospuszta, Bányász utca. Ikarus na tle pagórków należących do rezerwatu przyrody Śliczna Dolina, a w dole wioska Aranyospuszta.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Boldogkőújfalu, Szabadság utca. Następny przykład monotematycznych Węgrów, wszyscy czekali jak Ikarus obróci aby sfocić przód, nikt nie focił tyłu.
Author: geosunday
edytor
Comments: 2

2 february 2019 - Boldogkőújfalu, Szabadság utca. Coraz bliżej do zamku Boldogkői, konkretnie 4,8km.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Gibárt, Dózsa György utca. Frekwencja na imprezie dopisała tak, że można było się poczuć prawie jak w wtyczce na warszawskim mediolanie (189) w godzinach szczytu. Było prawie 50 osób i każdy uiścił opłatę w wysokości 4000 HUF.
Author: geosunday
edytor
Comments: 5

2 february 2019 - Arka, Hunyady János utca. Kościoły, wiejskie zadbane domki, wąskie drogi, wsród gór i lasów, i ten zapach świeżego górskiego powietrza, warto było jechać na tą imprezę żeby zobaczyć Arkę! I nie chodzi tutaj o mecz ekstraklasowego zespołu piłki nożnej.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Boldogkőújfalu, Szabadság utca. Na Węgrzech zjawisko jest podobne do Polski: statystycznie na każdej imprezie jest jedna kobieta oraz jeden facet który wchodzi na słupy, płoty, kupy cegieł, co tylko się da, aby focić z wyższej perspektywy. Jednak na tej wycieczce zaskoczyła mnie nowość: ojciec-miłośnik wraz z kilkuletnimi dziećmi, córką i synem. Czy nie miał co zrobić z nimi czy oznaka że na węgierskich imprezach oprócz alkoholu to nie ma też przekleństw?
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Już w granicach administracyjnych wsi Boldogkőváralja, na tle nieczynnego kamieniołomu. Wiem, że nudzę ale jako jedyny sfociłem z tyłu a nie z przodu.
Author: geosunday
edytor
Comments: 1

2 february 2019 - Boldogkőváralja, Kossuth utca x Rákóczi Ferenc utca. Liniowe Credo na trasie Arka - Abaújszántó - Encs wraz z imprezowym wozem na tle zamku Boldogkői, już tylko nie cały kilometr w linii prostej a nie całe dwa kilometry drogą.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Encs, autóbusz-állomás. Wóz gotowy na wycieczkę stoi przy schludnym dworcu autobusowym w małym miasteczku na węgierskiej prowincji. Do dyspozycji jest czysty i zadbany budynek z zapleczem dla kierowców oraz kasą, poczekalnią i tablicą z odjazdami dla pasażerów.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Aranyospuszta, Petőfi utca. Ikarus na drodze wśród bagnistych pól, a w tle majaczą ruiny zamku pod szczęśliwym kamieniem (Boldogkői vár), jeden z motywów wycieczki którym będę was zamęczał.
Author: geosunday
edytor
2 february 2019 - Gibárt, Kossuth utca. Imprezowy wóz przekracza rzekę Hornad, która jest dopływem Sajó, ta z kolei jest dopływem Cisy a ta dopływem Dunaju.
Author: geosunday
edytor
Comments: 1