Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Łódź: Ikarusem w wietrzną noc 1/2.03.2008

Photos

1 march 2008 - Łódź, ul. Skorupki. Specjalny fotostop pod siedzibą ulubionego lokalnego szmatławca.
Author: Ventlan
edytor
1 march 2008 - Łódź, pętla Karpacka. Linia pospieszna D po latach znów pojawiła się na Karpackiej :D Jednak to tylko impreza...
Author: M.Wilu

1 march 2008 - Łódź, Zajezdnia Nowe Sady. Widok na Ikarusa przed imprezą na nowej hali OC. Tym razem jako organizator mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z taboru. Przynajmniej nie było tak jak na Sylwestrze, że gniot mi się popsuł.
Author: Dziki

Comments: 4

1 march 2008 - Łódź, pętla Kurczaki. Imprezowy Ikar podczas fotostopu jako 52.
Author: M.Wilu

Comments: 2

1 march 2008 - Łódź, Pętla Dąbrowa. Wczorajsza nocka była bardzo udana. Może to być ostatnia impreza w Łodzi popularnym dżojstkiem gdyż w tym roku zostaną najprawdopodonbiej wycofane. Teraz właśnie się tak zastanawiam, że to, że nas nie wywiało zawdzięczamy chyba temu, ze każdy miał właśny stabilizator lotu:) Zapomnaiłem też dodać, że to jeden z dwóch ostatnich 6-cio biegów w Łodzi. Drugi to 2099.
Author: Dziki

Comments: 8

2 march 2008 - Łódź, ul. Beli Bartoka.
Author: Dziki

Comments: 3

2 march 2008 - Łódź, pętla Wersalska. W tym miejscu niegdyś kończyła swą trasę większość linii, które dzisiaj jeżdżą na Szczecińską... Tym razem pojawił się tu imprezowy Ikar ;)
Author: M.Wilu

2 march 2008 - Łódź, ul. Okulickiego (skrzyżowanie z ul. Okręglik). Ikarus na kompletnej wsi ;) Kiedyś w owym miejscu kończyła linia 84, teraz nie zagląda tam żaden autobus (najbliższy to nocny 46Bus na 11 Listopada i kończące tam autobusy 73, 84, 99(A), oraz 6 na Szczecińskiej).
Author: M.Wilu

Comments: 4

2 march 2008 - Łódź, Dworzec PKS Północny. Ostatni fotostop imprezy i Ikarus jako 255, która to dawniej dojeżdżała na Kalonkę (1.01.2001 przemianowana na 88)...
Author: M.Wilu

2 march 2008 - Łódź, przystanek przy Grupowej Oczyszczalni Ścieków. Najbardziej śmierdzący fotostop imprezy :P Ale również jeden z najfajniejszych ;) Dziś planowo przejeżdża tam linia 68.
Author: M.Wilu