Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Lodówką na łódzką imprezę i powrót na warszawską

W celu zapewnienia dojazdu warszawiakom na łódzką imprezę Ikarusem 280 z Buslodz Team proponujemy 2 października 2010 r. przejazd Ikarusem 411 na trasie Warszawa - Łódź - Warszawa. W ten sposób odbyłaby się podróż warszawskich chętnych na imprezę do Łodzi i z powrotem oraz łódzkich chętnych na nocną imprezę tramwajową do Warszawy.

Planowany wyjazd: 8:00 z placu Konstytucji, powrót na 21:00 na plac Narutowicza. Planowany koszt - 40 złotych


Wyjazd odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 15 osób. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres ikarus411@o2.pl W piątek wieczorem zostanie wysłana informacja potwierdzająca wyjazd.

Photos

1999 - Jako, że przegapiłem swój 'jubileusz', to wrzucam teraz "ciekawszą", acz jednak nietramwajową, fotkę! To było dopiero foto "o k%#&a autobus" :D Mówiąc szczerze akurat wychodziliśmy z wycieczką (z czasów liceum) ze zwiedzania jakiejś świątyni, kiedy widząc co jedzie udało mi się wydusić z siebie tylko "magiczne" słowo na literę 'k', rzuciłem wszystko i zdołałem cyknąć foto od tyłu (od przodu niestety nie zdążyłem). No i najważniejsze, zagadka: gdzie to jest? Proszę podać miasto/wieś i ew. ulicę :-) [przepraszam za jakość skanu, ale znalazłem tylko wersję dawno robioną; jak znajdę odbitkę to zrobi się lepszą wersję. Na razie foto dodane pod Warszawę]
Author: lipton
edytorProfesional
Comments: 9

11 april 2006 - Warszawa, ul. Maczka. Mahomet nie przyszedł do góry, góra przyszła do Mahometa.
Author: JacekM
newseredytor
Comments: 7

31 july 2010 - Warszawa, ul. Brata Alberta pętla Zielona. Chwilowy sikostop co zresztą widać po lejącym w tle prosiaku ;)
Author: ET22-1008

Comments: 6