Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Śladami lodówkowych linii (Impreza Ikarusem 411)

W dniu 16 października organizujemy przejazd Lodówą, która będzie prawdopodobnie ostatnim w tym roku wydarzeniem plenerowym przeznaczonym dla szerokiego grona odbiorców.Koszt 20zł, płatne na konto lub przy wejściu do autobusu.1. Początek 10:00 tradycyjnie ul. Inflancka,... przy zgliszczach wjazdu do zajezdni.

2. Koniec ok.16 z możliwością przedłużenia ew.grillem w miejscu, gdzie niezainteresowani mogli by udać się dalej komunikacją publiczną - np. w okolicach Konstancina i Powsina.

3. Szczegółowa trasa zostanie podana w ciągu tygodnia. Już teraz możemy powiedzieć, że przejazd z fotostopami będzie miał miejsce wszędzie tam, gdzie jeździł Ikarus 411.08, ale przede wszystkim śladami 700, 128, 170.Zgłoszenia i prośbę o nr konta prosimy kierować na adres: Ikarus411@o2.pl - ilość miejsc siedzących ograniczona do 22 (pierwszeństwo dla osób płacących na konto). W zgłoszeniu prosimy podać zainteresowanie grillem (wkład na grilla we własnym zakresie).Zastrzegamy sobie możliwość odwołania grilla na wniosek własny lub pasażerów, jeśli zajdą uzasadnione okoliczności (np. gradobicie).

Photos

27 may 2010 - Warszawa, Zajezdnia Stalowa. Foto dzięki uprzejmości Baka (posiadam pisemną zgodę na wykorzystanie zdjęć) Węgierskie cudo techniki po wstępnej renowacji. Widziałem ten wóz przed zakończeniem prac i przyznam szczerze, że zrobił na mnie wrażenie ogromem włożonej pracy w część mechaniczną przez m.in. autora tego zdjęcia. Jak widać wóz odzyskał też wyświetlacze FOK-GYEM.
Author: Dziki

Comments: 7

31 july 2010 - Warszawa, ul. Ornecka.
Author: Daniel_FCB

Comments: 7

31 july 2010 - Kuligów (gmina Dąbrówka, powiat wołomiński). Czas powrotu do miasta.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver
Comments: 7