Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

15 lat MPK Legnica - Pogórze Kaczawskie

Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej w Legnicy serdecznie zaprasza w sobotę, 15 stycznia 2011 r. na kameralny przejazd okolicznościowy Autosanem A8V #030 w wersji podmiejskiej po Pogórzu Kaczawskim z okazji 15. rocznicy powstania MPK sp. z o.o. w Legnicy.Przewidywany czas imprezy: 6 godzin (10:30 - 16:30)Trasa: LEGNICA DWORZEC PKP - Smokowice - Dunino - Krotoszyce - Rzymówka - Złotoryja - okolice Wilczej Góry - Leszczyna - Prusice - Sichów - Sichówek - Słup - Winnica - Janowice Duże - Babin - LEGNICA DWORZEC PKPOdwiedzimy jedne z najbardziej widokowych tras, jakie kiedykolwiek obsługiwało MPK, a także zajrzymy w parę miejsc, które po prostu warto zobaczyć i uchwycić z autobusem w kadrze, a są akurat w pobliżu. Przypomnimy sobie m.in. linie 12, 25, 22 i 19 - czyli połączenia jeszcze z czasów legendarnego, legnickiego WPK.Koszt udziału:

15 złotych dla osób zrzeszonych w stowarzyszeniach miłośników komunikacji miejskiej oraz autorów Phototrans.eu - pierwszeństwo zapisu;

20 złotych dla pozostałych.Płatność: do 7 stycznia, szczegóły przy zapisach.Wszystkim, którzy chętnie by sobie zarezerwowali czas, ale się boją, czy to w ogóle wypali i czy nie zmarnują przez to zabukowanego wolnego dnia, śpieszymy donieść, że impreza jest już zaklepana i odbędzie się bez względu na liczbę zgłoszeń.Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu, którzy są w stanie zarezerwować sobie na ten dzień czas (nie bojąc się o niespodzianki w grafiku w pracy, etc) zapraszamy do zapisu pod linkiem: http://skroc.pl/tmkm.Przejazd odbędzie się jednym z najnowszych nabytków MPK Legnica - Autosanem A8V nr 030.

Photos

31 august 2010 - Legnica, teren zajezdni MPK. Jedyne w miarę zdjęcie tego podmiejskiego.
Author: Baphomet

Comments: 3

31 august 2010 - Legnica, wnętrze podmiejskiego autosana. Zapraszamy na imprezę! http://forum.phototrans.eu/viewtopic.php?f=23&t=5928
Author: Baphomet

Comments: 2