Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Kielce: wycieczka Jelczem 120M - 05.02.2011Aktualizacja: Ustalono termin imprezy na 5 lutego 2011 r. Zapisy przyjmowane są do 31 stycznia. Kontakt z organizatorami - w dolnej części ogłoszenia.Dyskusja w sprawie wycieczki na forum: http://forum.phototrans.eu/viewtopic.php?f=23&t=5792.

Witamy !Chciałbym wraz z kolegą Dominikiem_CK i Krzysiem, zaproponować wycieczkę, na ziemi
kieleckiej - Jelczem 120M. Termin proponuję na luty, który nie jest przypadkowy,
ponieważ w marcu MPK wycofa 4 "Kwadraty" na rzecz, prawdopodobnie 4 nowych
Mercedesów Conecto, a w oryginalnym nadwoziu 120M-ek zostało ok 6, z czego jeden
w biało-zielonym malowaniu
Propozycje:

Termin: 5 lutego 2011 r.
Wóz:
#655
Wstępna trasa: http://tiny.pl/hcc9x


Atrakcja dodatkowa:
Ognisko lub grill (zaopatrzenie na własną rękę).


Koszt dla jednej osoby, w zależności od liczby uczestników. Jak wiadomo, im
więcej uczestników tym taniej. Przy minimalnej liczbie osób (20 osób), koszt
udziału w imprezie, będzie wynosić około 25 zł.
Aby impreza się odbyła, musi być minimum 20 osób. W przeciwnym wypadku impreza
się nie odbędzie.
Trasa przejazdu:
Kielce, ul. Żelazna => Kielce, ul. Żytnia => Kielce, ul. Biskupa Czesława Kaczmarka => Kielce, ul. Krakowska => Kielce, ul. Pakosz => Kielce, ul. Marmurowa => Kielce, ul. Husarska => Kielce, ul. Wojciecha Szczepaniaka => Kielce, ul. Aleja na Stadion => Kielce, ul. Obrzeżna => Kielce, ul. ks.Piotra Ściegiennego => Kielce, ul. Leśniówka => Kielce, ul. Posłowicka => Kielce, ul. Chorzowska => Kowala => Bilcza => Brzeziny => Nida => Ostrów => Wolica => Tokarnia => Mosty => Jedlnica => Korzecko => Chęciny, ul. Jędrzejowska => Chęciny, ul. plac 2 Czerwca => Chęciny, ul. Małogoska => Gościniec => Polichno => Miedzianka => Zajączków => Bławatków => Skałka => Rykoszyn => Piekoszów => Podzamcze Piekoszowskie => Szczukowice - Górki Szczukowskie => Szczukowskie Górki => Kielce, ul. Piekoszowska => Kielce, ul. Grunwaldzka => Kielce, ul. Żelazna
Zbiórka w Kielcach, na ul. Żelaznej (mniej więcej tu, gdzie zielona strzałka na mapce Google: http://tiny.pl/hcdmx) około godz. 10:00 .
Zapisy na forum [link], lub poprzez wiadomość prywatną do któregoś z użytkowników:Dominik_CK, dominik.dovers@gmail.com , GG: 1032757,

Ziarek: ziarek93@gmail.com , GG: 6484002

Krzysiu: muszu_1-4-0@tlen.pl , GG: 751213UWAGA! Użytkownik Loginer informuje, że nie jest już współorganizatorem imprezy z Jelczem 120M w Kielcach, planowanej na 05.02.2011 r. Nie biorę odpowiedzialności za poczynania aktualnych organizatorów i związane z tym potencjalne konsekwencje.Do 31 stycznia zapisujemy osoby chętne, chcemy zostawić sobie cztery dni na wszystkie formalne sprawy. Od 1 do 4 lutego, będziemy wysyłać zapytania z o potwierdzenie przyjazdu, żeby się nie okazało 5.02, że przyjedzie tylko połowa z zadeklarowanych i trzeba będzie płacić dwa razy więcej. Jeśli ktoś będzie wiedział wcześniej, że będzie brać udział w imprezie, to prosimy przysyłać zgłoszenia,do 28 stycznia, czyli w piątek, ponieważ mieliśmy dzisiaj w planach (tj. 22 stycznia w sobotę) wyjazd w trasę, po której odbyłby się przejazd kielecką 120-stką; niestety dzisiaj nie mogliśmy tego zrobić, ze względu na obecną jeszcze małą ilość zapisanych/zgłoszonych osób, a nie chcieliśmy, żeby się okazało, że wyruszymy w trasę, a okaże się, że imprezę trzeba będzie odwołać).
Pozdrawiamy, Mateusz (Ziarek), Dominik_CK, Krzysiu

Photos

19 april 2006 - Kielce, os. Świętokrzyskie.
Author: Daniel

Comments: 2

2 may 2007 - Kielce, Ściegiennego street.
Author: Daniel

26 february 2010 - 12:50; Kielce, ul. Jaworskiego.
35 Armii Krajowej - Os. Świętokrzyskie Pętla.

Author: Adam C.

Comments: 1

2 july 2010 - Kielce, ul. Żytnia. U siebie mam "ostatnie fiolety", w Kielcach "ostatnie zielonki" :)
2 Posłowice Pętla - Kolberga Pętla.

Author: Paweł_K

Comments: 4