Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

SANOSEM PO OKOLICACH BUSKA-ZDROJU

SANOSEM PO OKOLICACH BUSKA-ZDROJUUżytkownicy KL_Radom i Loginer zapraszają na imprezę 25 letnim Sanosem S415 z PKS Busko-Zdrój o numerze bocznym 60541. Jest to ostatni Sanos u tego przewoźnika i warto skorzystać z okazji, bo takich pojazdów w skali całego kraju zostały pojedyncze egzemplarze.Trasa przejazdu będzie wiodła po okolicach Buska-Zdroju i Pińczowa.Impreza odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2011. Rozpoczęcie planujemy na godzinę 10:30-11:00. Zakończenie na 16:00-16:30. Jeśli te godziny któremuś z potencjalnych uczestników kolidują z możliwościami dojazdu/powrotu, to prosimy o kontakt. Jesteśmy w tej kwestii elastyczni.Aby impreza doszła do skutku, a długość trasy do przejechania kształtowała się na przyzwoitym poziomie, potrzebujemy przynajmniej 20 chętnych. Składka 25 zł.Zgłoszenia, uwagi i wnioski racjonalizatorskie prosimy kierować na specjalnie w tym celu utworzonego mejla: imprezasanos@interia.pl. W zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko, pseudonim. Prosimy również podać skąd chętny pochodzi.

Photos

may 2006 - Kraków RDA. Piękny Sanos zjeżdża na odpoczynek po kursie pospiesznym Busko Zdrój - Kraków.
Author: Leszek Matula
newseredytor
Comments: 5

23 october 2010 - Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy (zajezdnia PKS Busko-Zdrój). Bardzo dziękuję pracownikom przedsiębiorstwa, że pozwoliło mnie i użytkownikowi KL_Radom zwiedzić zajezdnię. Czy byłyby osoby chętne na imprezę tym Sanos-em ? Biuro podróży PKS Busko-Zdrój dałoby radę wymyślić trasę taką jaką byśmy chcieli, np. drogi do lasów, wiejskie krajobrazy i klimaty, lokalne drogi, itp, itd i biuro podróży dobierze nam odpowiednią trasę i plenery.
Author: Loginer

Comments: 16