Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

20-lecie PKM Katowice

Ogólnopolski Serwis Komunikacyjny oraz Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Katowicach serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na specjalny przejazd autobusem marki Ikarus 280.26 w dniu 28 MAJA 2011r. z okazji "20-lecia PKM Katowice".Dokładny opis trasy jest zamieszczony na plakacie oraz na naszym serwisie pod adresem: http://www.km-osk.yoyo.plUczestnicy przejazdu będą mieli okazje skorzystać z: zaplanowanych foto-stopów i sklepo-stopów, grilla oraz ciekawych konkursów. Dla uczestników przejazdu zaplanowana jest mała niespodzianka, a nawet dwie!!! Planujemy zorganizować grilla, dlatego prosimy aby osoby chętne zaopatrzyły się w odpowiedni prowiant.

Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do dnia 20 maja na:-> E-mail: redakcja.osk@gmail.com

-> Gadu-Gadu: 6797671

-> Telefony: 507-400-431 lub 506-362-840W wiadomości prosimy o podanie swego: imienia, nazwiska, miejscowość w której uczestnik zamieszkuje, numer telefonu, oraz ewentualnie numer Gadu-Gadu w celu lepszego kontaktowania się.Koszt: 20zł

Miejsce Zbiórki: Katowice, ul. Stawowa (przystanek autobusowy dla linii 6, 840 i 870)

Godzina Zbiórki: 9:30

Godzina Zakończenia: 18:00

Media: W związku z licznym zainteresowaniem mediów wszelkie wywiady oraz reportaże możliwe są o godzinie 9:20 w miejscu zbiórki lub w trakcie jazdy!Mapkę z dojściem do miejsca zbiórki oraz plakat udostępniamy poniżej. Osoby chcące zaparkować swoje auto, mogą uczynić to na parkingu przy Centrum Handlowym Silesia.Link do plakatu

Link do mapki

Photos

may 2002 - Katowice, pl Szewczyka. #4338 w klasycznym czerwono-kremowym malowaniu. A obok 120MM/1 z PKM Tychy na 912 - też już historia.
Author: RedBull

Comments: 3

16 september 2010 - Katowice - Os. Odrodzenia, ul. Spokojna.
Author: Mattor20056