Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

„Bo bez gwiazdy nie ma jazdy”, czyli 25-letnim Mercedesem O307 po subregionie zachodnim woj. śląskiego.

IMPREZA ODWOŁANA!!!!!!!!!
Użytkownik Tourliner przy współpracy z PKS w Raciborzu ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na imprezę 25-letnim Mercedesem O307. PKS Racibórz posiadał w swojej flocie w sumie 16 sztuk modelu O307 oraz 4 – O305. Obecnie w eksploatacji pozostaje jedynie 6 tego typu pojazdów. Egzemplarz, którym udamy się na przejazd po powiecie raciborskim ma nr rej. #SRC F673.


Impreza odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2011. Rozpoczęcie na dworcu PKS o godzinie 10:00 po przyjeździe pociągu PKP PR nr 803 z Katowic oraz kursów pospiesznych: PKS Cieszyn relacji Cieszyn – Wrocław i PKS Nowy Sącz relacji Nysa – Nowy Sącz.
Planowane zakończenie imprezy ok. godziny 18, skomunikowane z pociągami PKP PR nr 814 do Katowic i PKP PR nr 99932 do Kędzierzyna oraz kursem powrotnym PKS Cieszyn z Wrocławia do Cieszyna.


W planie liczne fotostopy, m.in. przy promie rzecznym w Ciechowicach, żwirowniach: w Nieboczowach oraz Ligocie Tworkowskiej (na terenie obu miejscowości wkrótce powstanie zbiornik Racibórz Dolny), polderze Buków oraz terenach leśnych i przemysłowych w gminie Kuźnia Raciborska. W Samborowicach zatrzymamy się z kolei na drogach z tzw. "kocich łbów, a w Rudach Wielkich przejedziemy przez tereny klasztoru cysterskiego. Powyższa trasa może ulec nieznacznej zmianie.


Koszt imprezy przy 16 os. wynosi ok. 25zł, powyżej 20 os. – 20zł.
Zgłoszenia oraz wszelkie pytania i sugestie proszę kierować na mail’a: mb307.pks@gmail.com .
W zgłoszeniu proszę o podanie: imienia, nazwiska, ewentualnego nicku z fotogalerii, miejscowości oraz swojego nr telefonu kom.

Przesunięcie terminu -> sobota, 18 czerwca 2011

Photos

24 april 2009 - 14:30; Racibórz, ul. Nowomiejska.
Kurs: Racibórz - Lasaki.

Author: Adam C.

22 march 2010 - 15:32; Racibórz - Markowice, ul. Rudzka. W tle kościół pw. Nawiedzenia NMP.
Kurs: Górki Śląskie - Racibórz.

Author: Adam C.

Comments: 1

20 april 2010 - 14:27; Nędza, ul. Jana Pawła II.
Kurs: Racibórz - Kuźnia Raciborska.

Author: Adam C.