Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Radomska majówka, czyli impreza Jelczem 120MM/1 - 8.05.2011

W 1996 roku do Radomia sprowadzono pierwsze autobusy Jelcz 120MM/1. Z jedenastu egzemplarzy do dziś zachowały się tylko cztery. Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce i one zostaną wycofane z ruchu. Serwis internetowy "Komunikacja miejska w Radomiu" zaprasza na imprezę z okazji 15-lecia eksploatacji tych pojazdów."Radomska majówka", bo taką nazwę będzie nosiła ta wycieczka, odbędzie się 8 maja 2011 roku (niedziela). Początek imprezy zaplanowano na godzinę 10:40, a koniec około godziny 16:45. Do obsługi przewidziano Jelcza z numerem taborowym 998, gdyż jako jeden z dwóch wozów tego typu zachował oryginalne malowanie, czyli przeplatane czerwone pasy po bokach. Poprzednie tego typu wycieczki autobusami komunikacji miejskiej były przede wszystkim po Radomiu, dlatego tym razem ponad połowa fotostopów będzie poza granicami miasta. Nie zabraknie zatem swojskich klimatów oraz ciekawych krajobrazów. Przygotowano również inne niespodzianki.Zapraszamy do udziału w imprezie miłośników komunikacji z Radomia i całej Polski. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisanie się (szczegóły tutaj). Zapisy trwają tylko do 3 maja 2011 roku włącznie.

Photos

19 july 2007 - Radom, pętla Potkanów / Żelazna. Komunikacja miejska w tym rejonie miasta pojawiła się dopiero przed kilkoma laty, po wyasfaltowaniu ulicy Warsztatowej. Autobusy linii 25 dojeżdżają tutaj tylko kursami wariantowymi, głównie w godzinach szczytu, kiedy są dowożeni i odwożeni pracownicy pobliskich zakładów, między innymi ciepłowni. Podróżują nimi również właściciele pobliskich ogródków.
Author: MZ