Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Heweliuszem w krainie Łemków - 11.06.2011

Użytkownik Snake Griffin wraz PKS Nowy Sącz S.A. zapraszają na imprezę oryginalnym Autosanem H10-11.01 . Pojazd ten jest ostatnim w firmie, a jednym w nielicznych w Polsce Heweliuszem nie dotkniętym żadnymi modyfikacjami, dzięki czemu wspaniałe dźwięki są gwarantowane.


Trasa imprezy wiodła będzie po malowniczych terenach Beskidu Niskiego i Sądeckiego.


Start imprezy 11 czerwca 2011 roku, o godzinie 10:00 po przyjeździe autobusu z Krakowa z godz. 7:50 (z Katowic 6:00). Koniec imprezy planowany jest ok. godz. 17.


Koszt imprezy to 20 zł. Zgłoszenia (imię i nazwisko, godzina przyjazdu), pytania oraz ewentualne wnioski prosimy wysyłać na adres mailowy: hewelio@o2.pl.

Photos

23 october 2009 - Nawojowa, DK 75. Biała chmura spalin w tle nie pochodzi bynajmniej od widocznego na zdjęciu Heweliusza, lecz od przejeżdżającego 2 minuty wcześniej KAMAZa.
Author: Snake Griffin
edytor
Comments: 2

12 september 2010 - Tylicz, ul. Pułaskiego. Kurs Krynica - Nowy Sącz, przez Tylicz, Mochnaczkę Wyżną, Łabową, Nawojową.
W związku z Festiwalem Biegów Forum Ekonomicznego, zamknięta była droga krajowa na odcinku Nowy Sącz - Krzyzówka i droga wojewódzka Krzyżówka - Krynica w godzinach od 9 do 15. Objazdy przebiegały początkowo przez Piwniczną, a później już tylko przez Tylicz.

Author: Snake Griffin
edytor