Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zlot Ikarusów w Löbau

W dniach 27-29.05.2011 w niemieckim Löbau (30 km od Zgorzelca) odbywa się zlot Ikarusów. Szczegóły w ulotce.Warszawski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej postanowił wziąć udział w tym wydarzeniu przy użyciu jedynego na świecie zabytkowego Ikarusa 411. W chwili obecnej załoga jest już skompletowana i lista uczestników zamknięta, ale...Istnieje jeszcze opcja wyjazdu drugim autobusem – zabytkowym Ikarusem 260 nr 289. Warunkiem wyjazdu dwoma autobusami jest uzbieranie jeszcze 15 chętnych.Wyjazd z Warszawy w piątek 27.05 wcześnie rano, powrót w niedzielę 29.05 wieczorem. Istnieje możliwość dołączenia na trasie przejazdu (po uzgodnieniu czasu i miejsca z organizatorami).Koszt uczestnictwa (tylko przejazd) ok. 200 zł. Koszt noclegu powinien zamknąć się w kwocie 70 zł za dwie noce.Ze względu na potrzebę wcześniejszego przygotowania technicznego pojazdów wymagana jest szybka decyzja (do 18.05) oraz przedpłata 200 zł.Chętni do wyjazdu oraz potrzebujący więcej informacji mogą zgłaszać się mailowo: spokojny@gmail.com

Photos

19 june 2010 - Warszawa, zajezdnia Ostrobramska. Oficjalna prezentacja najnowszego i zarazem najmłodszego zabytku w zbiorach KMKM - Ikarusa 411. Zdjęcie wykonano po zakończeniu ostatniego kursu linii spacerowej, kursującej w okolicach zajezdni.
Author: zadzior

Comments: 6

15 august 2010 - Warszawa, ul. Marywilska. Portrecik przy dawnej pętli Fabryka Tworzyw Sztucznych.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver