Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Karosą B731 do Czech!

IMPREZA ODWOŁANA!!!!

Rybniccy miłośnicy serdecznie zapraszają na przejazd solową Karosą B731.40 #3292 ex DP Ostrava #6278. Imprezowy autobus jest ostatnią solówką z Czech, która regularnie eksploatowana jest w ruchu liniowym w rybnickiej komunikacji. Ciekawostką jest, że autobus posiada przerobioną w warsztatach obecnego właściciela skrzynię automatyczną na manualną.


Podczas imprezy wybierzemy się w kierunku granicy z Czechami, gdzie nastąpi spotkanie z liniowym autobusem DP Ostrava na linii 52. Trasa będzie wiodła przez Wodzisław Śląski, Gorzyce, Chałupki, Šilheřovice, polder Buków, Pszów i Rydułtowy.


Informujemy także, że pojazd jest eksploatowany liniowo , a jego stan techniczny nie jest wzorowy, a zatem w każdej chwili może ulec awarii, której naprawa okaże się nieopłacalna. Wozem rezerwowym będzie Jelcz 120M #2764 w tradycyjnym malowaniu kremowo-czerwonym. O ewentualnej podmianie autobusu z wyprzedzeniem poinformujemy uczestników.


Impreza odbędzie się 18 czerwca, zbiórka o godzinie 9:30 na terenie zajezdni Transgóru przy ulicy Brzezińskiej 40. Zakończenie imprezy planowane jest między godziną 17 a 18. Wszystkich zainteresowanych poinformujemy o możliwym dojeździe komunikacją miejską z centrum Rybnika. Koszt udziału w granicach 25-30 zł. Zgłoszenia oraz wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy redakcja.kmrybnik@gmail.com .


Zapraszamy!

Photos

15 april 2005 - Rybnik - Meksyk, ul. Świerklańska.
Author: jacekso
newseredytor
23 may 2008 - Rybnik - Gotartowice, ul. Żorska. W dzień roboczy szkolny na tym kursie jeździ B732 #3317. 49 - Boguszowice Pętla - Chwałowice Pętla.
Author: Adam C.

Comments: 3

12 march 2011 - 12:37; Rybnik - Śródmieście, ulica Powstańców Śląskich/Kościuszki. Ostatnia solowa vrakosa, która pojawia się regularnie na mieście, zazwyczaj na całodniowych służbach.
16 okrężna -> Rybnik DKM
przez -> Paruszowiec-Piaski, Gotartowice, Ligotę-Ligocką Kuźnię.

Author: Adam C.