Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

III bydgoska nocka

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy na swoje trzecie urodziny zaprasza w dniu 2 lipca do Bydgoszczy na nocny przejazd tramwajem Konstal 5N.Tym razem bydgoską sieć zwiedzimy zabytkową eNką #68, podczas imprezy pokonamy najciekawsze zakątki sieci (m.in. Łęgnowo, Stomil oraz pętle awaryjne). Niewątpliwą atrakcją jest widok na Bydgoszcz nocą z perspektywy dawnych tramwajowych linii nocnych. Podczas przejazdu przewidziany jest grill na klimatycznej pętli Las Gdański (LPKiW) oraz wiele fotostopów w najciekawszych miejscach.Impreza rozpocznie się o godzinie 22.00 pod zajezdnią tramwajową MZK przy ulicy Toruńskiej (sprawdź opis dojazdu). Zbieramy się przed zajezdnią o godzinie 21:50. Następnie udamy się na przejazd po CAŁEJ sieci tramwajowej w naszym mieście. Przewidzieliśmy również liczne fotostopy dla amatorów fotografowania. Podczas imprezy planujemy grilla na klimatycznej pętli "Leśny Park Kultury i Wypoczynku". Impreza zakończy się w miejscu startu - pod zajezdnią tramwajową, około 5:30.Ważne informacje* Koszt udziału w imprezie to 19 zł. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na remont zabytkowego autobusu Jelcz M-11

* Prowiant na grilla i napoje pozostawiamy w gestii gości, zapewniamy pieczywo, ketchup, talerzyki i sztućce,

* Przed przerwą na grilla będzie krótki postój przy sklepie całodobowym,

* Osoby robiące zdjęcia prosimy o zaopatrzenie się w kamizelki odblaskowe, dla zwiększenia własnego bezpieczeństwa.

* Osoby chcące zaszczycić nas obecnością na imprezie prosimy o wpisanie się na listę gości, dostępną tutaj. Jest to warunek konieczny.

* Impreza jest imprezą zamkniętą, w celu zachowania bezpieczeństwa uczestników, obowiązuje regulamin dostępny tutaj,

* Osoby niepełnoletnie ale mające conajmniej 16 lat, pragnące wziąć udział w imprezie prosimy o dostarczenie oświadczenia, podpisanego przez prawnego opiekuna. Formularz można pobrać tutaj. Oświadczenie można sporządzić ręcznie, ale musi być wykonane ściśle wg zamieszczonego wzoru. Impreza nie jest przeznaczona dla osób poniżej 16-go roku życia.

* Pytania prosimy kierować na adres zarzad@komunikacja.bydgoszcz.plWięcej informacji na stronie stowarzyszenia.

Photos

4 june 2011 - Bydgoszcz, ul. Gdańska. Państwu Młodym jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. (Wprawne oko powinno dostrzec nowożeńców) ;)
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 3