Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Jelczem M11 po Dzierżoniowie i okolicach

Serwis Dzierżoniowska Komunikacja Autobusowa zaprasza wszystkich chętnych do udziału w symbolicznym pożegnaniu Jelczy M11 w Dzierżoniowie w dniu 22.11.2008 (sobota). Bardzo prawdopodobne, że wysłużone już jelcze zostaną w ciągu najbliższego roku całkowicie wycofane z ruchu liniowego. W związku z tym chcemy zorganizować przejazd Jelczem M11 #DDZ U039 (ew. #DDZ 66GA) z PKS Dzierżoniów trasami dawnych i obecnych linii autobusowych w powiecie dzierżoniowskim. Trasa przejazdu jest dostępna na stronie http://www.komunikacja.dzierzoniow.pl/ . Koszt przejazdu to ok. 20zł od osoby, bilety będą do nabycia w autobusie w dniu przejazdu, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa pod adresem e-mail ddzkm@wp.pl. UWAGA: przejazd nie odbędzie się, jeżeli lista uczestników będzie liczyła mniej niż 30 osób.
Pytania, sugestie i uwagi proszę zamieszczać na Dzierżoniowskim Forum Komunikacyjnym (http://www.komunikacja.dzierzoniow.pl/forum/) lub przez bezpośrednio przez adres e-mail: ddzkm@wp.pl.Informacja! Wrocław startuje autobusem 9:20 z dworca PKS.

Photos

22 april 2004 - Bielawa, ul. Piastowska.
Author: jacekso
newseredytor
5 august 2005 - Kamionki, M11 się wtoczyło na pętle koło hotelu i robi krótką przerwę sobie. Zaraz przyjedzie tu 120M.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 3

24 november 2006 - Bielawa, ooo przemalowali go :)
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver