Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

30 letnim Jelczem PR110IL po górkach i dolinach


7 sierpnia 2011 w niedzielę odbędzie się przejazd 30 letnim Jelczem PR110IL. Ten model to praktycznie już nieobecny na drogach prekursor popularnej wersji PR110D z \"gołębnikiem\" i wszystkim drzwiami klamkowymi.

Pierwszym właścicielem pojazdu była fabryka włókiennicza \"Mazovia\". Obecnym właścicielem jest firma Witex z Wieniawy.Rozpoczęcie w Przysusze (35 km od Radomia) o godzinie 11:00 przy dworcu PKS. Zakończenie o 17:00 w tym samym miejscu. Składka 25 zł.Trasa przejazdu będzie wiodła po południowych okolicach Przysuchy. Nie zabraknie stromych zjazdów i podjazdów. Będzie również postój w głębokim lesie, przy kościele, czy nad zbiornikiem wodnym.Chętnych proszę o zgłaszanie się na jelczpr110@interia.pl. W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko i skąd się jest.

Photos

30 april 2010 - Wieniawa, DK12. Co za piękny sprzęt!
Ogromne podziękowania dla Krzycha za info i wielotygodniowe bezustanne motywowanie mnie do upolowania tej sztuki - miałem ogromne szczęście, że rzeczywiście pojawiła się tam w tym samym czasie :-)

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 7

13 august 2010 - Częstochowa, parking jasnogórski. Po wieczornej mszy wszyscy na hura zaczęli wyjeżdżać co spowodowało korek, ale przynajmniej miałem czas na zrobienie foto :D.
Author: Wojciech Liberda

Comments: 10