Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Konkurs fotograficzny Nord Express

Uwaga przedłużenie terminuNord Express zaprasza wszystkich autorów TWB do podzielenia się swoimi zdjęciami z firmą. Wystarczy wykonać w okresie 1 lipca - 15 września 2011 r. zdjęcie(a) pojazdów Nord Express i przesłać je w dobrej rozdzielczości na adres biura firmy (biuro@nordexpress.pl) do 15 października 2011 r.

Dla najlepszych autorów przewidziano 3 nagrody (I - 400 zł, II - 300 zł i III - 150 zł oraz bilety wolnej jazdy na dowolnie wybrany miesiąc).

Nagradzane będzie tylko jedno zdjęcie każdego uczestnika.

Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody do wykorzystania zdjęć w celach promocyjnych i informacyjnych przez Nord Express.

Osoby biorące udział w konkursie proszone są o przekazanie w mailu swoich danych: imię, nazwisko, miejscowość i telefon kontaktowy oraz o wpisanie zgody na przetwarzanie tych danych wyłącznie w celach konkursu.
Rozlosowanie nagród odbędzie się w II połowie października, a lista zwycięzców opublikowana zostanie na stronie Nord Express oraz na phototrans.eu.

Zapraszam - Prezes Nord Express Piotr Rachwalski

Photos

15 february 2010 - Okolice Lędowa.
100: Słupsk Dmowskiego -> Lędowo, Koszary

Author: Tomek1

Comments: 4